Skocz do zawartości

Pi.....

Gracz
  • Postów

    2 749
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    8
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Pi.....

  1. Zaczynamy sobotnią służbę! Oby jak najmniej. B)

    1. Esperanzo

      Esperanzo

      Spokojnej i szczęśliwej życzę.

    2. veqzo

      veqzo

      Dasz radę Pitulinka, bo jak nie ty to kto <3

  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Bardzo dobry model ! Duży plus za chęci, ale dodałbym jeszcze złoty pasek pod logiem na pokrowcu. Ciekawostka : Dla tych co nie wiedzą, w większości takich realnych zestawów szyn KRAMERA (z których korzysta PSP,oraz PRM) w środku znajdziemy również szyny Zimmera,oraz splint'y
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nick z serwera: Pitu112 Nick używany na Mumble: Pitu.. Ilość godzin przegranych na serwerze: 2928 Czy posiadałeś już kanał?: tak. Nazwa kanału:Kanał RATOWNIKa Nazwa podkanałów: Ognisty Podmuch, Natarcie . Czy chcesz posiadać hasła do swoich kanałów?: TAK Czy kanał bedzie używany minimum 3 razy w tygodniu?: Tak Coś od siebie: dzięki :-)
  7. Zaczynamy niedzielną przygodę ;]

    1. Esperanzo

      Esperanzo

      Oby była spokojna ale nie nudna. Miłej niedzieli. 

  8. Uaaaa do godziny 20, pykło 5 wyjazdów :/

    1. KNX

      KNX

      Ale co 'do godziny 20 pykło 5'? Co to za przekaz?

    2. TiVo.
    3. KNX

      KNX

      A - dodałeś wyraz bo zedytowałeś. A, to już rozumiem. 

    4. Esperanzo
    5. TiVo.
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. W dniu wczorajszym, delegacja ze Szkoły Głównej Służby Pożarniczej z Tierra Robada, wraz ze starszym sekcyjnym z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 Los Santos, złożyła wieńce i znicze,na grobach zmarłych kolegów. Delegacja z SGSP Tierra Robada : @Peksio , @Karek556 JRG 1 - Los Santos : @Pitu112 Zdjęcia : @Pitu112
  11. W tym dniu, pamiętajmy również o... 

    Cześć ich pamięci! 

    FB_IMG_1572610156110.jpg

  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. 1. Najlepszy Supporter/ka: Nominowani: @Teddy. @4Ever. @lcarix @Placuszek @Kacperix3 @Damianero. @Hejlo 2. Najlepszy Administrator/ka: Nominowani: @DreeY @PerPani @Wiesi3k. @Limittles @TheTomson @_aksyz @SP. @Axidus* @Grzengol 3. Najlepszy RCON/ka: Nominowani: @ZbyK.gg @Zebra @Bolek. @DeltaRon @Greyna.gg @Worthless 4. Najlepszy Biznes: Nominowani: A nie wiem.... 5. Najlepsza frakcja: Nominowani: San Andreas Fire Department (SAFD) San Andreas Medical Department (SAMD)  6. Gracz non stop grający na serwerze: Nominowani: @Teddy. @kalahim @PontoniastY. @Norbiwwk 7. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: Toxicos Flashbang 8. Najbardziej pomocny gracz serwera: Nominowani: @Lisa_ (jedyna i nie zastąpiona! ) 9. Eventowiec miesiąca: Nominowani: @Placuszek @lcarix 10. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @Fus1oN @Norbiwwk @PontoniastY. @DreeY @Placuszek @Krychu @AdixoneQ_* @4Ever. @Teddy. 11. Najlepszy prezenter: Nominowani: Nie słucham tego radia ... 12. Najlepszy Redaktor: Jak bez zarządu to mnie to oceniać. 13. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble": Nominowani: @Fus1oN @Norbiwwk @PontoniastY. @DreeY @Placuszek @Krychu @AdixoneQ_* @kartovelek. @domo978 @BlackSkorpio69 @Kacperix3 @PerPani 14. Najlepszy tuner: Nominowani: @Ks.Rydzek i jak jeszcze była @Martusiaaa 15. Najlepsza aktualizacja na serwerze: Plamy OLEJU ! 16. Najlepsza praca na serwerze: KOSIARKI 17. Przegryw miesiąca: @Norbiwwk ^^ Chyba wie czemu ^^ 18. Najbogatszy Gracz: A tego to nie wiem.
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Z racji tego że mało osób wzięło udział,a zapewne więcej już nie weźmie, to zamykam. Wyniki w niedzielę o 15.00 i każdy ma nagrodę z tego co widać. Oczywiście, wygrywają, niewulgarne ss'y.
  19. PLUTON GAŚNICZY JRG 1 Pluton Gaśniczy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Las Venturas, od lewej : 401[LV]21 - GBA 2,5/16 MTL /Dreey 401[LV]51 - SD-25 /Magirus 401[LV]25 - GCBA 5/40 MTL /Dreey SEKCJA GAŚNICZA JRG 1 Sekcja Gaśnicza w składzie : 401[LV]21 - GBA 2,5/16 MTL /Dreey 401[T]25 - GCBA 5/40 MTL /Dreey
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin