Skocz do zawartości

Pi.....

Gracz
  • Postów

    2 749
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    8
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Pi.....

  1. Nazwa nieruchomości: 2 duże Domki Lokalizacja: Obojętnie gdzie Cena: do ugadania. Coś od siebie: Kupie dwa duże domki,najlepiej obok siebie
  2. Coś piszczy w trawie,że to ostanie godziny rekrutacji :D

     

  3. Dawać,dawać Panie i Panowie :D Nagroda 2x większa,Magulon dorzuca do puli !

     

  4. Czołem, postanowiłem zorganizować konkurs dla osób kreatywnych, polega on na utworzeniu śmiesznego wierszyku o mnie, oraz o @Mr_Magulonie! Wygrywają osoby które stworzą naprawdę coś śmiesznego! Nagrody : 1. Miejsce - 25 tysięcy PLN'ów 2. Miejsce - 10 tysięcy PLN'ów 3. Miejsce - 5 tysięcy PLN'ów *** Wiem, że jesteście kreatywni, więc do dzieła ! *** Życzę powodzenia ! Edit: Ja od siebie dokładam taką samą pulę, także nagroda X2! Pozdrawiam gorąco, Magulon czyli [cenzura] zwinięty w rulon!
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. To kończymy, @Mirek_* zgłaszaj się na grze
  7. Da ktoś więcej? Czy kończymy?
  8. Zapraszam do licytacji ! :)

     

    1. TheStar
    2. 99pkt

      99pkt

      mogę się dowiedzieć kiedy będe mógł napisać zdjęcie z BL bo 4ever nie ma chyba czasu żeby mi odpisać 

    3. Esperanzo

      Esperanzo

      99pkt odpowiem za pita mg ?  Takie rzeczy nie tu i nie zawracaj mu głowy tylko pisz d 4evera thx .  A i Pitu... kupił  bym  ale bida :(

  9. Model: Admiral ID: 43352 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 903 kilometry Dodatki: - UP 1 - Regulacja Prędkości - UP 2 - Regulacja napędu - UP 3 - Regulacja zawieszenia - Butla LPG 50 Litrów - Licznik kolor : Niebieski - Światła kolor : Niebieski - Wykrywacz Fotoradarów - Ogranicznik - CB-Radio - Butla Nitro - Fele - Rejka : Ratownik - 2 kluczyki Cena: LICYTACJA OD 200 k ! Coś od siebie: Samochód jest zrobiony od zera,przeznaczony jest dla osób które nie lubią zbyt szybkich pojazdów,jeździ ok. 220 km/h. PAMIĘTAJ : NIE INTERESUJĄ MNIE WYMIANY SS’y:
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. DRODZY GRACZE ! Proszę się ze mną dzisiaj nie kontaktować,przez wczorajszy wiatr mam bardzo słaby internet,a  na 4LIFE'a od rana nie mogę wejść,bo wszystko się wczytuje ponad 20 minut,a mimo wszystko,nie mogę kliknąć "Zaloguj się" :/

     

    1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
    2. Pi.....
    3. TheStar

      TheStar

      Wywal komputer przez okno i przynieś albo kup z windowsem xp i kompem co ma 15 lat cuś i internet jak z kosmosu i będzie git :D

       

    4. Bojka.

      Bojka.

      do kafejki internetowej idz i wbijaj do nas ! Społecznosć potrzebuje Cie!

    5. FockeWulf

      FockeWulf

      Pjeter szybciej tym CHOMIKIEM kręć ! 

    6. Winter.

      Winter.

      Nakarm Chomika! I podłącz się do sąsiada

  13. Model: Admiral ID: 43352 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 903 kilometry Dodatki: - UP 1 - Regulacja Prędkości - UP 2 - Regulacja napędu - UP 3 - Regulacja zawieszenia - Butla LPG 50 Litrów - Licznik kolor : Niebieski - Światła kolor : Niebieski - Wykrywacz Fotoradarów - Ogranicznik - CB-Radio - Butla Nitro - Fele - Rejka : Ratownik - 2 kluczyki Cena: 600 k (lekka negocjacja) Coś od siebie: Samochód jest zrobiony od zera,przeznaczony jest dla osób które nie lubią zbyt szybkich pojazdów,jeździ ok. 220 km/h. PAMIĘTAJ : NIE INTERESUJĄ MNIE WYMIANY SS’y:
  14. 07.03.2019 Informuję,iż Dyrektor Szpitala @Pitu112 przechodzi na urlop na czas nieokreślony. Proszę pisać do mnie tylko w ważnych sprawach, np. dotyczących problemów frakcji,bądź egzaminów pielęgniarzy. Informujemy, iż @NightMare* powraca do frakcji po przerwie.
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. I pyk 12 (w tym dwa wypadki) wyjazdów do płonących traw,łącznie 9 hektarów poszło z dymem. #NieWypalajNieZabijaj

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. Ra1n.

      Ra1n.

      ludzie to idioci i podpalają trawę  u mnie były 3 zgłoszenia ciągle chłopaki latali

    3. Sedzik

      Sedzik

      na 4life nie ma takiej zadymki

    4. Bojka.
    5. Ryju

      Ryju

      W mojej okolicy wczoraj spaliło się 20ha traw 

    6. 13karoy

      13karoy

      a mówią że trawa leczy zywi nas i ubiera...

  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. 01.03.2019 Z przyjemnością informuję,iż Ratownik Medyczny @TiVo. zostaje odwieszony.
  19. Męcząca dzisiaj ta służba.....wciąż tylko trawy.:(

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. _ADI_:)

      _ADI_:)

      Pituuuuuu pitu 

    3. NopeK

      NopeK

      Tylko trawa w glowie palaczu XD

    4. SP.

      SP.

      Oj @Pitu112 mniej palić musisz tej "trawy" to będziesz mniej miał roboty ;D

    5. Skipciu

      Skipciu

      no u mnie to samo, tylko ta trawa xD

    6. BaMoMi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin