Skocz do zawartości

Pi.....

Gracz
  • Postów

    2 749
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    8
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Pi.....

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Pi.....

    Siemanko !

    Witaj, życzę przyjemnej rozgrywki
  7. 12.01.2019 Dyrektor Szpitala @Pitu.. powraca z urlopu. Lekarz Chirurgii @oli123 powraca z urlopu. Informujemy, iż @Ryju Powraca do frakcji po przerwie na rangę Ratownik Medyczny pod warunkiem że nie odejdzie z frakcji przez następne trzy miesiące. Informujemy, iż @krapeq powraca do frakcji po przerwie na rangę Ratownik Medyczny. Informujemy, iż Młodszy Specjalista @egzo_11 Zostaje odwieszony.
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Spotkanie z pracownikami i ze mną w roli głównej na publiku 10 mummble
  10. Soooooooosna ! B)

  11. Parapapa oooo aaaa, los chce ze mną grać w pokera B)

    1. BuchMan
    2. |Sycylijczyk|

      |Sycylijczyk|

      Raz mi daje raz zabiera

    3. Suchy2132

      Suchy2132

      To ja gram z Tobą w pokera !

    4. BloodD

      BloodD

      Ahh widac ze na przerwie gral w pokera ... I tylko poto ona Ci byla ? ;D

    5. Miksiu
  12. Mówią, że kobieta zmienną jest....a tu Pitu też ;D

    1. Pokaż poprzednie komentarze  10 więcej
    2. CzoojekDE
    3. BloodD

      BloodD

      Wrocil Pitoslaw I aka prankster na TSA

    4. Suchy2132

      Suchy2132

      Wiedziałem że kumpel wrócisz ! :D 

    5. ManiekPL
    6. NVXER

      NVXER

      jak pawelek po wybraniu nowych rconow ;d 

  13. ,,Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytac życie za grzywę. Wierz mi malutką, żałuje się bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal,  nie żałuję się..."

    1. LilOdemar

      LilOdemar

      Odpiszesz mi na tym Facebooku w końcu ? xD 

    2. BMWxDrive
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Dzisiaj służba....wciąż sypie...może być niebezpiecznie :/

    1. gtgt40

      gtgt40

      u mnie na szczęście już stopniał śnieg

    2. JulciaShaforostov

      JulciaShaforostov

      Uważaj tam na siebie Pitu:/

    3. tesalafox

      tesalafox

      Uważaj na siebie. Dziś jest bardzo ślisko a pogoda to jakaś porażka. 

    4. GRiNGO

      GRiNGO

      Bokiem pitu bokiem 

  17. Kacperix szalejesz ze skargami, dobry wstęp do nowego roku B)

    1. Kacperix3

      Kacperix3

      Nowy rok, nowe skargi :DD 

  18. I na dodatek choroba złapała.... eh, zawsze pod górkę :/

    1. Pokaż poprzednie komentarze  5 więcej
    2. Suchy2132

      Suchy2132

      Piotrze ! Pamiętaj ze ja zawsze będę za Tobą ! Powodzenia , życzy ochotnik :) ( miejmy nadzieje ze wiesz o co chodzi ) B) 

    3. ManiekPL
    4. Grzanka
    5. Szkodnik007
    6. _ADI_:)
  19. Pi.....

    Pora i na mnie.

    Cześć Rycha bandzwole
  20. Pi.....

    Umysł potężny...

    Heja Lisa ! Najlepsza "panelowiczko" zgreda Pita
  21. Pi.....

    Pokaż swoją twarz

    Pamiętaj! Rób to co kochasz i oddawaj temu wszystko! ze strażackim pozdrowieniem Panie i Panowie!
  22. Nick z serwera: Pitu.. Nick używany na Mumble: Pitu.. Ilość godzin przegranych na serwerze: 2040 Nazwa kanału: StrażakPITU.. Nazwa podkanałów: Luźno , Ciężko Czy chcesz posiadać hasła do swoich kanałów?: Tak Czy kanał bedzie używany minimum 3 razy w tygodniu?: tak jest SZEFIE ! Coś od siebie: Drogi Łukaszu myślę, ze pozytywnie rozpatrzysz moją prośbę :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin