Skocz do zawartości

Pi.....

Gracz
  • Postów

    2 749
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    8
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Pi.....

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Moja wnuczko @Lisa_, życzę Ci dobrych walentynek xD
  4. 11.02.2019 Informujemy, iż Ratownik Medyczny @Reku*999 zostaje wydalony z frakcji San Andreas Medical Department i zasila on czarną listę frakcji BEZ MOŻLIWOŚCI APELACJI (BMA). Powodem tego jest wejście na służbę pomimo zawieszenia, oraz słuszną skargę, którą wyjaśnia poniższy ScreenShot ( https://imgur.com/a/w0xYadG ) (Lądowanie Helikopterem w miejscu niedozwolonym), a także otrzymanie BANA na 60 dni. Podpisał : Dyrektor Szpitala : @Pitu..
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6.  

    O cholera znowu nie ma sera i nie ma dżemu także Jest piwo a jakże  xDDD ;D;D;D Skąd oni takie nuty tworzą XD

    #NudnaSłużbaBrakWyjazdów to słuchamy dziadostwa ;D

  7. Macie jakieś zdjęcia z SAMD'ami w roli głównej? Chcecie się nimi pochwalić? Wrzucajcie je w tym temacie ! Zaczynam ! Miłej zabawy @egzo_11 @JuliaShaforostov @SP. @TheKariz @Macio717 @Crasha Niezastąpiony Fotograf : @DeltaRon
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. 05.02.2019 Informujemy, iż Pielęgniarz @weakvisualboy zostaje usunięty ze Szkółki Ratownictwa Medycznego ,powodem tego jest NOTORYCZNE "kablowanie" na innych członków frakcji. Wpisany zostaje również na czarną listę San Andreas Medical Department. Podpisał : Dyrektor Szpitala : @Pitu..
  10. 17.15 - Druga seria ! Dopingować Stocha,Żyłe, Kubackiego I Wolnego ! Piękna pierwsza seria B)B)

  11. Pi.....

    Narka :/

    Trzymaj się !
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Jakie nudy dzisiaj na tej służbie..... 0 (zero) wyjazdów :( Dobranoc!

    1. ziomopl
    2. Switel12
    3. ANEWO

      ANEWO

      Trzymaj się tam i oby dalej wyjazdów nie było;)

    4. Kelly

      Kelly

      Właśnie dobrze, gdy są wyjazdy ludziom dzieje się krzywda, gdy ich nie ma wszystko jest okej :D 

  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. 25.01.2019 AWANSE : Ordynator SOR'u @TheKruzii zostaje awansowany na Ordynatora Interny. Starszy Specjalista @Kasztan* zostaje awansowany na Młodszego Ordynatora. Specjalista @Anonimek zostaje awansowany na Starszego Specjalistę. Młodszy Specjalista @egzo_11 zostaje awansowany na Specjalistę. Lekarz SOR'u @Damianero. zostaje awansowany na Lekarz Chirurgii. Lekarz Ratunkowy @Iros zostaje awansowany na Lekarz SOR'u. Lekarz Ratunkowy @TheMistrzuu* zostaje awansowany na Lekarz Chirurgii. Lekarz Chirurgii @Macio717 zostaje awansowany na Lekarz Specjalistyczny. Ratownik Medyczny @CHRUPEK zostaje awansowany na Lekarz Ratunkowy. Ratownik Medyczny @99pkt zostaje awansowany na Lekarz Ratunkowy. Wszystkim wyżej wymienionym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Podpisali : Dyrektor Szpitala : @ThePitu.. Zastępca Dyrektora : @4Ever*999
  18. @KiLLYouDeaD jesteś bardzo sławny  ostatnio,szkoda tylko, że witają Cię z tej gorszej strony :/ a te skargi to bez sensu... ;D

    1. Pokaż poprzednie komentarze  6 więcej
    2. CiasteK*

      CiasteK*

      https://imgur.com/a/xVp6IYW

      ja to tutaj zostawię ból du*y nie których osób  jest przykra lecz to tylko gra ale inni zamieniają ją w życie kilded nigdy nie miałem przyjemności się z tobą widzeć rozmawiać czy pisać nie wiem jaką osobą jesteś lecz życzę powodzenia martwi mnie tylko to że w końcu odejdziesz z rangi bo za bardzo się będziesz przejmował hejterami i brzydko nie pisząc 13 latkami powodzenia

    3. Bregon.

      Bregon.

      O znów wróciłeś elo

       

    4. HeGe

      HeGe

      Chłop pobije rekord @TheMagulon* pod względem skarg. 

    5. Kapitan__Bomba

      Kapitan__Bomba

      @HeGe nie mogę na to pozwolić

       

    6. HeGe

      HeGe

      Masz godnego siebie przeciwnika. 

  19. Przepraszam bardzo za dzisiejszy konkurs...miał się odbyć, ale wypadlo mi zabezpieczenie powiatu :(

  20. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin