Skocz do zawartości

Pi.....

Gracz
  • Postów

    2 749
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    8
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Pi.....

  1. Pochwała jak pochwała, jeśli ktoś potrzebuje pomocy, a nie ma SAPD, to zawsze pomożemy i zabezpieczymy. Mam jedynie małe zastrzeżenie do @Karny oraz @xXkozakXx , nie wchodźcie następnym razem na auto,zrobić sobie zdjęcie,nawet jeśli organizator was oto poprosi. Nie wypada.
  2. 6.05.2019 Informuję,iż z dniem dzisiejszym,okres próbny na stanowisku Ordynator Chirurgii pozytywnie przechodzą pracownicy : @Damianero. oraz @Anonimek. Witamy już oficjalnie i mam nadzieję,że już na stałe. Powodzenia! Informuję również, że podjednostka Lotniczego Pogotowia Ratunkowego zostaje usunięta, powodem tego jest liczna zmiana liderów, którzy na nic nie potrafią się zdecydować. Natomiast Lekarz Ratunkowy @WikoGaming będzie prowadził szkolenia dla nowych ratowników z tego zakresu. Życzę powodzenia! PODPISAŁ : Dyrektor Szpitala : @Pitu112
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Oooo coś w trawie piszczy,że zaraz coś się pojawi ;];]

    1. Pokaż poprzednie komentarze  8 więcej
    2. Kapitan__Bomba

      Kapitan__Bomba

      BUUUUUU! 
      To nie zwierzę, nie głos ptaka
      'Rulon wnet wyskoczył z krzaka!
      Ogłoszenie napisane
      Tam awanse są rozdane
      Magulonik z ratownika
      Na lekarza szybko czmycha
      Się awansem radujemy
      Oraz za nie dziękujemy
      Pitu Pitu kurka złota
      Na awanse jest ochota
      Na S1 już wbijamy
      Awans ten udowadniamy

      :)

    3. Terrorysta
    4. Kapitan__Bomba

      Kapitan__Bomba

      @Terrorysta, cały ja - szczęśliwy bo odzyskałem pewien dokument

       

    5. Terrorysta
    6. Kapitan__Bomba
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Przechodzę na URLOP we frakcji na czas nieokreślony, oraz na administratorze na tydzień. Proszę o kontakt frakcyjny do zarządu.

    1. Szuszuu

      Szuszuu

      Smacznego jajka Pjoter !!

  8. Informujemy,iż Dyrektor Szpitala @Pitu112 oraz Ratowniczka Medyczna @Olcia998 przechodzą na urlop na czas nieokreślony. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących frakcji,proszę o pisanie do zarządu frakcji @Kariz, @SP. @Damianero. . (Urlop spowodowany jest pracą,oraz sprawami osobistymi,rodzinnymi) Podpisał : Dyrektor Szpitala : @Pitu112
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. 09.04.2019 Informujemy iż, w porozumieniu z zarządem frakcji San Andreas Medical Department oraz Komisją Spraw Frakcyjnych, do zarządu na okres próbny 2 tygodni zostają wcieleni : Ordynator @Anonimek zostaje awansowany na rangę Ordynator Chirurgii, zasila on zarząd frakcji, życzymy mu powodzenia. Lekarz Chirurgii @Damianero. zostaje awansowany na rangę Ordynator Chirurgii,zasila on zarząd frakcji,życzymy mu powodzenia. Podpisali : Dyrektor Szpitala : @Pitu112 Zastępca Dyrektora : @SP. Profesor : @Kariz Przewodnicząca KSF : @Zebra
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. 05.04.2019 Informuję,iż po ciężkim wyborze na swojego zastępcę,zdecydowałem o Profesorze @SP. . ,,Informuję,iż Profesor SP. zostaje awansowany na zastępcę dyrektora frakcji SAMD." Informuję również o dodanym punkcie do zasad powrotu do frakcji. Podpisał: Dyrektor Pitu112
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. WYNIKI RYMOWANEK O @Pitu112 oraz @Mr_Magulon 1. Miejsce - @Kenny - 25 tysięcy PLN'ów (Wierszyk w spoilerze) 2. Miejsce - @VENOMEQ - 10 tysięcy PLN'ów (Wierszyk w spoilerze) 3. Miejsce - @FitroX - 5 tysięcy PLN'ów (wierszyk w spoilerze) GRatulujemy wygranym i zgłoście się do nas po wygraną ! Reszcie również dziękujemy za udział w konkursie i nie poddawajcie się
  18. Nazwa nieruchomości: Baza bądź 2 domki Lokalizacja: Całe SA Cena: Do uzgodnienia Coś od siebie:
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  20. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  21. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin