-
Postów
2 749 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
8 -
Typ konta
Zwykłe
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez Pi.....
-
Przypominam o dzisiejszej akcji "Korytarz Ratunkowy", prosiłbym spojrzeć w ogłoszenia od KG PSP w dziale SAFD. Kto chce wziąć udział ma czas do godziny 17 by się zgłosić do mnie na prywatną wiadomość na forum. Nie bójcie się coś na pewno dostaniecie
![;] ;]](https://mta4life.pl/uploads/emoticons/1f60f.png)
Wymagania : auto naprawione w 100%, komunikatywność
Miejsce zbiórki : Stacja paliw koło SGSP.
Godzina 20.30
Dlaczego naprawione? Ponieważ wszystko będzie nagrywane.
-
Czołem dzisiaj na godzinę 20.30 potrzebuje 40 graczy, mam ciekawa propozycje, bądźcie autami, na stacji benzynowej koło koszar Szkoły Głównej Służby Pozarniczej. Nie bójcie się dostaniecie coś na 100%, jakies pieniążki
(Auta naprawione i ładnie zaparkowane
) Prosiłbym też o przybycie jednej karetki z SAMD @Kariz @RogaczPL @Macio717 (Zaznaczyłem was bo prawie codziennie na serwerze was widzę, tylko karetka, bez patrolu )
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
I pyk jutro I zmiana auuuu

-
Służba zakończona i całkiem, całkiem - 10 wyjazdów zaliczonych.
- Pokaż poprzednie komentarze 5 więcej
-
serio stefan od dobrych paru lat robi w PSP
-
widzisz xd ja zacofany jestem i tak zbytnio nie interesuje się zyciem innych heh, ale moje opóźnione GRATULACJE :3
-
Uaaa @stefan009 , myślałem, że wiesz haha, ale co tam, też o większości osób nie wiem
Na serwerze, jest 1 osoba co robi w PSP, a 10 jeździ pełnoprawnie do pożarów w OSP, a 24 w Młodzieżowej Drużynie Pożarniczej, chociaż 9 osób chciało mnie oszukać,ale my dostęp mamy
-
-
-
Najnudniejsza służba EVER
24 godziny i tylko 2 wezwania
- Pokaż poprzednie komentarze 8 więcej
-
Mimo wszystko im mniej tym lepiej, ludzkie życie nie jest stawiane na szali.
-
Co ja
-
Ja bym tam nie narzekał na brak zgłoszeń xD
-
+1

-
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-

Tyle w temacie.

-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Ranki są najgorsze (...)