Skocz do zawartości

batycki

Gracz
  • Postów

    2 001
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez batycki

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. 30 sekund pracy a serio poprawia wygląd
  3. batycki

    KONKURS! [MTA4LIFE]

    kurła to nie ten neon co kiedyś ;-; rip ten piękny głosik [*]
  4. dobra rozumiem, czyli remont to pomalowanie tunelu w 30 sekund. Nie zrozum mnie źle frinkso ale takie średnie to jest, chociaż miłe dla oka.
  5. pomalowales to po prostu ;-;
  6. ez policja

    ps. możecie kopsnąć grosza

    pomagam.pl/patrykleczenie

  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. z up to taksówki, odwalanie i wgl wieśniak ktoś pamięta to?
  12. Jest tu ktoś kto pamięta 4Life Only DD2? (2015 rok :x) Serwerek w CS 1.6 hostowany na pukawce jeszcze

    1. Filip1908
    2. Avillen

      Avillen

      przykro, ze pukawka teraz ma najgorsze maszyny z all hostingów :(

    3. XQward
  13. Takie tam udało mi się złapać na serwerze
  14. kur pawulon open to 

     

  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Wbicie tej zasranej 7 maestrii w LoL'u jest praktycznie niemożliwe. Nie dość, że carryujesz gre najgorszym ścierwem to jeszcze za najlepsze staty w grze dają ci A+. R.I.P Klawiaturka [*]

    RjKpqY7.png

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. Mikixxd

      Mikixxd

      do oceny za gre nie liczą sie tylko staty ;)
      Potrzebujesz dużo farmy golda a najważniejsze zadanego dmga i objectivów

    3. Baker

      Baker

      Nie tylko staty się liczą kolego

    4. iWanted

      iWanted

      7 maestrie na kassadinie wbiłem w 1 dzień XDD

      pozdro dla cb xddd

    5. ENOMEK.

      ENOMEK.

      walic lige legend, syf

    6. krukuToxic

      krukuToxic

      Emmm, co ja mam powiedzieć naj mam 7 maestrie na ryzie i ponad 100k pkt? rip to moja klawa raczej heheh

       

  17. batycki

    Stawiamy na RP!

    Chcesz dodać RP? Wprowadź blokadę /me i /do dla osób które tego nadużywają i zacznij wprowadzać dyscyplinę. Aktualizacja fajna, jak zwykle.
  18. Nie ma to jak poprosić znajomego o nagranie przerywnika i napisać, że to radio jest jego ulubionym radiem

    1. Andglad

      Andglad

      Widzę że zacząłeś regularnie sprawdzać radio :) 

    2. batycki

      batycki

      No bo sie interesuje tym co sie tutaj dzieje

  19. proste i obiekty typowe jak na mta, kochany prosze cie weź to z czegoś innego sklep
  20. Szkoda, że teraz serwer stał się naprawdę typowym RPG polegającym na farmieniu statów na pracach czy też giełdzie.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  6 więcej
    2. Davlo

      Davlo

      bo ty twaróg i cej

    3. Krul.wd
    4. Slay

      Slay

      taranek = :)

      brak taranka = :(

       

    5. batycki

      batycki

      popieram slaya krula i dreya, jak można tak bardzo ekscytować sie pikselami? gra właśnie ma być dla funu, masz mieć radość z rozgrywki a nie spędzić 1000 godzin na magazynie o wymiarach 10x10 żeby dorobić sie infernusa

    6. Valentino_Minetti

      Valentino_Minetti

      Serwery tego typu charakteryzują się tym, że każdy może robić to co chcę. Bez sensu jest Twoje zdanie.

  21. batycki

    Regina Facelift

    Średnie, przód od volvo z niedorobionym znaczkiem fiata
  22. VWGPE7H.pngSmutek

     

    1. Andglad

      Andglad

      Polecam sprawdzić komendę /radio na serwerze :)

    2. batycki

      batycki

      @Andglad na serwer nie wchodzę od ponad miesiąca i nie mam zamiaru póki co, to nie jest ten fajny serwer rodem z 2015-2016. Ten rok odmienił serwer całkowicie, teraz jest to typowe RPG polegające na farmieniu statystyk.

    3. jagorczyk

      jagorczyk

      to sie cofnij w czasie i bedziesz mial

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin