Skocz do zawartości

AcoreQ

Gracz
  • Postów

    4 836
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    9
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez AcoreQ

  1. Twoja prośba została odrzucona!
  2. 21.04.2020 Administrator @LuKi16 powraca na rangę po krótkiej przerwie. Support @Tomxcio* odchodzi z rangi na własne życzenie.
  3. 18.04.2020 Moderator @Lewanek* powraca na swoją rangę po zawieszeniu.
  4. 16.04.2020 Support @Veon odchodzi z rangi na własne życzenie.
  5. 13.04.2020 Support @Orbi. powraca na swoją rangę po zawieszeniu.
  6. Analizując całą skargę, uważam wpisanie Ciebie na czarną listę za słuszną decyzję. Fakt, na początku nie powinieneś tam trafić, co nawet @CampeQ przyznał, ale ostatecznie umieszczenie Cię tam było prawidłowe. Osoba, która wpisała Cię od razu na nią otrzymała ostrzeżenie. Kończąc temat, który miał miejsce niedawno - jesteś w błędzie, obie osoby zasłużyły na takie kary. Stwierdzasz fakty? Czym? Wystarczające dowody posiada KSF oraz Administracja RCON. Dlatego nie radzę pisać nieprawdziwych informacji, a za te, które umieściłeś w nocy - zostajesz zbanowany na 7 dni.
  7. Witam. Jak sam @CampeQ wspomniał - Twoja kara nieco różni się od dwóch innych funkcjonariuszy. Ty nie dostosowałeś się do ogłoszenia, które było tydzień przed nałożeniem na Twoje konto bana, więc jest to tylko i wyłącznie Twoja wina. Sytuację funkcjonariusza @pluuum znam doskonale, ponieważ to ode mnie otrzymywał dzień wcześniej ostrzeżenie. Dlaczego? Już to wyjaśniałem - gracz stał bardzo blisko strefy, więc mógł nie zauważyć, że tamta osoba znajduje się poza granicą, szczególnie, że jak sam już wspomniałeś - nie byli tam sami. Więc ban za ów przewinienie według mnie jest zbyt wielką karą, wystarczyło nadać upomnienie - jak zresztą zrobiłem. Przechodząc do ostatniego funkcjonariusza - @Amalyssek'a, tutaj sprawa z wulgarnym powodem nie powinna mieć w ogóle miejsca. Błędy przytrafiają się każdemu, a jak sam twierdzi - powód ustawił jeszcze przed dołączeniem do frakcji. Dostosował się do zasad panujących podczas egzaminu pościgowego i przez swoje zapomnienie otrzymał bana. Decyzję, która została podjęta przez główny zarząd frakcji uważam za słuszną. Kolejny ban wiązał się z wydaleniem i tak się stało.
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Rarytasy z licytacji. 
    Vu1fSeV.png

    ;DB)

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. Mietek_Kasztan

      Mietek_Kasztan

      1,51kk za jednego, a mógł być Turek :(

    3. fliks'

      fliks'

      daje 350k za jednego spoko ok?

    4. Zbyszard.

      Zbyszard.

      za 1.8  daje kurde 450

    5. Ra1n.

      Ra1n.

      tylko po licki w ciemno sprzedałeś mi stingera ?  jezu kocham cie XD

       

    6. AcoreQ

      AcoreQ

      1 godzinę temu, Rain191 napisał:

      tylko po licki w ciemno sprzedałeś mi stingera ?  jezu kocham cie XD

      Poniekąd ;D
      Ale za tego stingera to i tak tylko jeden garaż :/

  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. AcoreQ

    Stinger

    Model: Stinger ID: 57813 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: ~21km Dodatki: UP1/2/3, LPG 75, ogranicznik Cena: Oferty. Coś od siebie: --- SS’y:
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin