Nick funkcjonariusza: Janin Data i godzina zdarzenia: 19.03.2019 godzina ok 20:00Pełen opis sytuacji: Jakiś czas wcześniej jadąc przez San Fierro uderzyłem w funkcjonariusza Janin po czym został rozpoczęty pościg. Na pościgu starałem się nie odwalać, jeździć w miarę normalnie, nie robic jakichś szalonych stuntów itp. Co prawda mogły się jakieś po drodze przytrafić ALE wynikały one tylko i wyłącznie z dużej prędkości przy której w grze nie zawsze można pojazd ogarnąć. Chyba każdy to wie. Podczas ostatniej akcji gdy jeździłem między barierami na autostradzie LV niechcący zahaczyłem o bandę wywracając auto do góry nogami. Gracz Janin "wyciągnął mnie za fraki" jak to miał w swoim bindzie i nawet nie dał możliwości odegrania RP z powodu jego WYMUSZANIA oraz insynuując mi tym samym, że CELOWO wykonywałem jakieś akcje które nie są zgodne z RP. Oczywiście karę w postaci więzienia oraz wykupu auta poniosę bo co do tego zastrzeżeń nie mam ale proszę Was drogi Zarządzie - nie zasłaniajcie swoich pracowników tłumaczeniem, że KAŻDY CELOWO odwala na pościgach.Dowód, który to potwierdza całe zajście:
[2019-03-19 19:56:33] [Output] : * Szender traci przytomność
[2019-03-19 19:57:02] [Output] : Szender [235]: (( RP napisalem, że trace przytomność ))
[2019-03-19 19:57:03] [Output] : * Janin wyciąga zatrzymanego za fraki z pojazdu
[2019-03-19 19:57:18] [Output] : Janin [1]: Wymuszanie rp
[2019-03-19 19:57:31] [Output] : Szender [235]: to dobre wymuszanie rp
[2019-03-19 19:57:33] [Output] : Szender [235]: hahahahahahhahahahaha
I screenik już przy zatrzymaniu