Skocz do zawartości

Szender

Gracz
  • Postów

    1 201
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Szender

  1. Witajcie Drodzy Gracze oraz Administracjo Serwera. Piszę ten post za zgodą każdego z RCON. Jak wiecie lub może niektórzy są jeszcze na tyle młodzi niedługo ludzie którzy pracują muszą się rozliczyć. Kieruję zatem do z Was prośbę o to aby kto może poprosił swoich rodziców, rodzeństwo, znajomych, znajomych swoich znajomych o uwzględnienie mnie w swoim rozliczeniu. Może opowiem trochę o sobie tym co mnie nie znają bo co to za gość który prosi o pomoc, a nikt nic o nim nie wie i myśli, że ktoś na niego zwróci uwagę... Mam na imię Patryk, mam 19 lat. Aktualnie uczęszczam do technikum ekonomicznego. Za parę dni mam pierwsze egzaminy potwierdzające kwalifikację zawodową. Od urodzenia choruję na przepuklinę oponowo-rdzeniowo-mózgową oraz wodogłowie. Gdyby niezbyt odpowiedzialny lekarz który prowadził ciąże mojej mamy mógłbym chodzić może nie jakoś pięknie no ale cóż.. Aktualnie poruszam się wszędzie na wózku inwalidzkim. Nie mam czucia od pasa w dół. Przeszedłem w swoim 19 letnim życiu wiele operacji. Dwa razy miałem operowane zwichnięte biodrowo, kilkanaście razy miałem różne operacje kręgosłupa oraz rok temu miałem ostatnia operacje w Centrum Zdrowia Dziecka o podłożu urologicznym... I tu zaczęły się problemy. Doszły do codziennego użytku nowe artykuły medyczne które są horendalnie drogie. W ciągu miesiąca wraz z mamą potrafimy zostawić w aptece od 800 do ponad 1000 zł.. Mama jako osoba która ma nade mną opiekę 24/7 nie może podjąć pracy więc pieniądze które dostaje z gminy są bardzo małe i opłacając aptekę oraz bieżące rachunki często po 2/3 dniach pieniędzy już nie ma.. Powinienem mieć też zapewniona stałą rehabilitację.. Niestety ona w moim mieście również jest bardzo droga. Jeden zabieg to koszt rzędu 50 zł więc jak miałbym mieć chociaż 2/3 razy w tygodniu rehabilitację są to duże koszta.. Teraz już chyba każdy wie dlaczego tak bardzo proszę Was o to abyście pomogli mi w dotarciu do jak największej liczby osób która rozlicza się i mogłaby przekazać swój 1% podatku dla mnie. Was to nic nie kosztuje, a mi i mojej rodzinie może to przynieść ulgę na chociaż miesiąc czy dwa. Jeśli ktoś będzie miał ochotę oraz możliwość pomóc mi za chwilę zostaną podane wszystkie dane które trzeba umieścić w rozliczeniu. Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "SŁONECZKO" KRS: 0000186434 W polu cel szczegółowy należy wpisać: 493/S Patryk Senderski - na leczenie oraz w kolejnym polub wyznaczyć "wyrażam zgodę" Z góry dziękuję wszystkim. PS. Jako, że są podane tu moje dane osobowe i zapewne kilka osób znajdzie się które mi zaproszenia na Facebooku wyślą - proszę o przywitanie się z nickiem oraz info ze gracie na 4l i macie moje dane własnie stąd.
  2. Szender

    Stawiamy na RP!

    Łeee fajne nawet xD
  3. Zakupiłem właśnie domek. Można lock
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nick z serwera: Szender Nick używany na Mumble: Szender Ilość godzin przegranych na serwerze: 2007 Nazwa kanału: Montoneros Nazwa podkanałów: Członkowie | Zarząd Czy chcesz posiadać hasła do swoich kanałów?: Tak ale tylko dla podkanału Członkowie oraz Zarząd. Czy kanał bedzie używany minimum 3 razy w tygodniu?: Oczywiście. Coś od siebie: Bardzo liczę na pozytywne rozpatrzenie prośby. Hasła wyślę na priv Łukaszu.
  6. Szender

    Papa

    kazdy tak mowi,ze odchodzi na zawsze XD eldo
  7. Szender

    Dzień dobry✪⚡

    Kiedy support? siema
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Szender

    Odejście - hoopak

    Siemano jak coś wiesz gdzie pisać ;*
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin