Witajcie Drodzy Gracze oraz Administracjo Serwera. Piszę ten post za zgodą każdego z RCON. Jak wiecie lub może niektórzy są jeszcze na tyle młodzi niedługo ludzie którzy pracują muszą się rozliczyć. Kieruję zatem do z Was prośbę o to aby kto może poprosił swoich rodziców, rodzeństwo, znajomych, znajomych swoich znajomych o uwzględnienie mnie w swoim rozliczeniu. Może opowiem trochę o sobie tym co mnie nie znają bo co to za gość który prosi o pomoc, a nikt nic o nim nie wie i myśli, że ktoś na niego zwróci uwagę...
Mam na imię Patryk, mam 19 lat. Aktualnie uczęszczam do technikum ekonomicznego. Za parę dni mam pierwsze egzaminy potwierdzające kwalifikację zawodową. Od urodzenia choruję na przepuklinę oponowo-rdzeniowo-mózgową oraz wodogłowie. Gdyby niezbyt odpowiedzialny lekarz który prowadził ciąże mojej mamy mógłbym chodzić może nie jakoś pięknie no ale cóż.. Aktualnie poruszam się wszędzie na wózku inwalidzkim. Nie mam czucia od pasa w dół. Przeszedłem w swoim 19 letnim życiu wiele operacji. Dwa razy miałem operowane zwichnięte biodrowo, kilkanaście razy miałem różne operacje kręgosłupa oraz rok temu miałem ostatnia operacje w Centrum Zdrowia Dziecka o podłożu urologicznym... I tu zaczęły się problemy. Doszły do codziennego użytku nowe artykuły medyczne które są horendalnie drogie. W ciągu miesiąca wraz z mamą potrafimy zostawić w aptece od 800 do ponad 1000 zł.. Mama jako osoba która ma nade mną opiekę 24/7 nie może podjąć pracy więc pieniądze które dostaje z gminy są bardzo małe i opłacając aptekę oraz bieżące rachunki często po 2/3 dniach pieniędzy już nie ma.. Powinienem mieć też zapewniona stałą rehabilitację.. Niestety ona w moim mieście również jest bardzo droga. Jeden zabieg to koszt rzędu 50 zł więc jak miałbym mieć chociaż 2/3 razy w tygodniu rehabilitację są to duże koszta.. Teraz już chyba każdy wie dlaczego tak bardzo proszę Was o to abyście pomogli mi w dotarciu do jak największej liczby osób która rozlicza się i mogłaby przekazać swój 1% podatku dla mnie. Was to nic nie kosztuje, a mi i mojej rodzinie może to przynieść ulgę na chociaż miesiąc czy dwa. Jeśli ktoś będzie miał ochotę oraz możliwość pomóc mi za chwilę zostaną podane wszystkie dane które trzeba umieścić w rozliczeniu.
Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "SŁONECZKO"
KRS: 0000186434
W polu cel szczegółowy należy wpisać: 493/S Patryk Senderski - na leczenie oraz w kolejnym polub wyznaczyć "wyrażam zgodę"
Z góry dziękuję wszystkim.
PS. Jako, że są podane tu moje dane osobowe i zapewne kilka osób znajdzie się które mi zaproszenia na Facebooku wyślą - proszę o przywitanie się z nickiem oraz info ze gracie na 4l i macie moje dane własnie stąd.