Zbliża się czas rozliczania PIT-ów, w związku z tym zwracam się do Was drodzy gracze 4life z ogromną prośbą o przekazanie swojego 1% podatku na rehabilitację, leki oraz środki niezbędne mi do codziennego życia. Wiem, że wielu z Was nie ma jeszcze lat 18 lecz jeśli macie w rodzinie kogoś kto pracuje i co roku rozlicza się nie przekazując jeszcze nikomu swojego 1% możecie pomóc mi i wspomnieć o tym. Jest to bardzo prosta możliwość pomocy. Jeżeli nie wskaże się organizacji pożytku publicznego, na którą mają zostać wpłacone pieniądze z 1% to trafiają one do Skarbu Państwa więc i tak podatnik nic z tego nie ma. Ważne jest by poinformować ludzi, że jeżeli nie wskażą gdzie ma pójść ten 1% to on i tak im przepadnie. Nie każdy wie o tym, są tacy, którzy myślą, że będą mieli mniej zwrotu co jest błędne, a mi pomoże opłacać to co miesięczne wysokie rachunki w aptekach, będę mógł mieć dostęp do rehabilitacji itd. Za wszelką pomoc serdecznie dziękuję!
Poniżej zamieszczam zdjęcie z krótkim opisem o sobie + danymi które potrzebne są do przekazania 1% podatku.
JEŚLI POST W JAKIŚ SPOSÓB BĘDZIE NARUSZAĆ REGULAMIN - MOŻECIE USUNĄĆ LECZ PROSIŁBYM O NIE DAWANIE BANA NA FORUM