Skocz do zawartości

Szender

Gracz
  • Postów

    1 201
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Szender

  1. Nick funkcjonariusza: ZgredeQ Data i godzina zdarzenia: 31.01.2019 godzina 19:14:46 Pełen opis sytuacji: Pracowałem jako UBER, jechałem od spawnu Ocean Flats na kopalnie. jakies moze 300 metrow od spawnu z suszarką stał ZgredeQ i mimo, że miałem ogranicznik na 80 km/h ten wystawił mi mandat 50 PLN. Dowód, który to potwierdza całe zajście: Logi: [2019-01-31 19:14:44] [Output] : - Ograniczenie prędkości zostało ustawione na 80km/h. [2019-01-31 19:14:46] [Output] : Otrzymałeś mandat od funkcjonariusza ZgredeQ w wysokosci 50 PLN za przekroczenie prędkosci.
  2. Szender

    Konkurs o auto!

    Sieema pamietaj o mnie misiu XD
  3. No siema hajsik sie przyda
  4. Chciałbym wygrać bo bieda i nie mam zadnego pojazdu (znaczy mam kloca ale nim jeździć nie bede xD)
  5. Taktycznie przypomnienie o istnieniu wątku XD
  6. Nie no w takiej sytuacji to niech rodzice lepiej przekażą ten 1% dla tej osoby z Twojej rodziny nie mnie
  7. Zbliża się czas rozliczania PIT-ów, w związku z tym zwracam się do Was drodzy gracze 4life z ogromną prośbą o przekazanie swojego 1% podatku na rehabilitację, leki oraz środki niezbędne mi do codziennego życia. Wiem, że wielu z Was nie ma jeszcze lat 18 lecz jeśli macie w rodzinie kogoś kto pracuje i co roku rozlicza się nie przekazując jeszcze nikomu swojego 1% możecie pomóc mi i wspomnieć o tym. Jest to bardzo prosta możliwość pomocy. Jeżeli nie wskaże się organizacji pożytku publicznego, na którą mają zostać wpłacone pieniądze z 1% to trafiają one do Skarbu Państwa więc i tak podatnik nic z tego nie ma. Ważne jest by poinformować ludzi, że jeżeli nie wskażą gdzie ma pójść ten 1% to on i tak im przepadnie. Nie każdy wie o tym, są tacy, którzy myślą, że będą mieli mniej zwrotu co jest błędne, a mi pomoże opłacać to co miesięczne wysokie rachunki w aptekach, będę mógł mieć dostęp do rehabilitacji itd. Za wszelką pomoc serdecznie dziękuję! Poniżej zamieszczam zdjęcie z krótkim opisem o sobie + danymi które potrzebne są do przekazania 1% podatku. JEŚLI POST W JAKIŚ SPOSÓB BĘDZIE NARUSZAĆ REGULAMIN - MOŻECIE USUNĄĆ LECZ PROSIŁBYM O NIE DAWANIE BANA NA FORUM
  8. Szender

    Clover 2.2 FT

    Ile chcesz i czy interesuję zamiana
  9. O jak ja wrociłem to i ten wraca XD
  10. Siema siema witam po przerwie długiej w...bardzo :3 Roczek ponad minął...Trochę się pozmieniało przez ten rok Będę sobie pogrywał co jakiś czas tutaj ^^ Kto mnie zna to mnie zna, kto mnie nie zna to mnie pozna jestem otwarty na każdą znajomość. Co było to minęło czas zacząć nową przygodę Pamiętajcie!
  11. Szender

    Stare dobre czasy <3

    Co ja mowie w tydzien.... w 2 dni XDDDDDDD
  12. Szender

    Stare dobre czasy <3

    Taaaaak XD to było to XDDDDDD i kazdy skracał jak mógł XDDDDD najlepsi zarabiali w tydzien na jestery XDDDDDD
  13. Szender

    Stare dobre czasy <3

    Najlepszy to był bodajże przewóz narkotyków tutaj XDD Pierwsze dni istnienia serwera XDDD
  14. Szender

    Powrót Carl'a

    Ten Carl co miał admina? XD
  15. Szender

    Hejoo

    O Władek XD
  16. Zmień przeglądarkę na bardziej prestiżową - Operę A tak serio może spróbuj całkowicie usunąć wszystkie pliki wraz z aplikacją Chrome i zainstalować przeglądarkę na nowo. Może jakaś starsza wersja pomoże
  17. Ja powiem tak... ... ... ... ... żałosny jesteś. Tyle w temacie.
  18. Szender

    Hejka ;)

    I ten tytuł "Piwnica ZbyKa" xD siemka
  19. Gdy chciałem wyjść na świat, okazało się że nie będzie to takie łatwe, gdyż zamiast główki wystawiłem najpierw pupę i tak też wyszedłem. No mistrz XDDDDDDDD Powodzenia
  20. No nie chciałem być aż tak chamski i jeszcze zbiórki wklejac XDD Dziękuję bardzo
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin