@PLojTEk wprowadzasz graczy w błąd. Odgrywanie RP to podstawa w akademii i powinieneś się do tego stosować. Są wyjątki, które upoważniają pracownika, by nie wykonywać RP i są one zapisane w regulaminie, ale w tym przypadku żaden z nich nie pozwalał Tobie na zabranie pojazdu bez wykonania akcji RP. Nie ma możliwości byś nie został z tego RP przeszkolony, jeżeli byłeś na jednym z pierwszych spotkań. Mimo tego jeżeli tak było, to adept ma za zadanie nadrobić zaległości, bo to co było na spotkaniach, obowiązuje go później na służbie.
Oddaj pieniądze graczowi @ams i wyciągnij wnioski z tej skargi, żeby już więcej nie było takich sytuacji. Proszę o potwierdzenie przelewu kwoty.
Adept zostanie ukarany.