Skocz do zawartości

Sedzik

Gracz
  • Postów

    1 229
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Sedzik

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Sedzik

    Elo

    Cześć.
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Sedzik

    Tropic

    Mogę zejść trochę z ceny. A łodzie nie są bardziej pod pływanie nimi a być może pod kolekcjonowanie ich. Na pewno ktoś by chciał mieć kolekcję wszystkich łodzi na tym serwerze,
  9. Sedzik

    Tropic

    Model: Tropic ID: 39790 Pojemność silnika: 1600cm3 Przebieg pojazdu: 123,3km Dodatki: Brak. Cena: 230k Coś od siebie: Bardzo fajna łódź. W salonie kosztuje 250k więc myślę, że jest to dobra cena. SS’y:
  10. Pora na wyniki wielkanocnego konkursu.
    Osoby które wygrały po 10.000 PLN to:
    @Karny. oraz @Bandit37 (ależ szczęście, wygrywa u mnie konkurs drugi raz pod rząd!)
    Pieniądze zostały przelane na wasze konta w banku.

    Dziękuję Supportowi TheArasik. za podanie zwycięskich numerków.

     

  11. Ostatnie godziny by wziąć udział w konkursie i wygrać 10 tysięcy!

     

  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Sedzik

    (KONKURS) 50000 PLN!

    Powodzenia wszystkim.
  14. Zapraszam serdecznie do spróbowania swojego szczęścia.

  15. Witam graczy, z okazji świąt Wielkiejnocy, przychodzę do was z konkursem, w którym rozdaję dwa wielkie jajka wypełnione gotówką. Co do wygrania? : Do wygrania jest gotówka o łącznej wartości 20.000 PLN (dwadzieścia tysięcy złoty). Wygrywają dwie osoby, każda otrzyma 10.000 PLN. Co zrobić żeby móc wygrać? : Wystarczy polubić ten post oraz napisać komentarz oznaczając przy tym znajomego, z którym poszedłbyś na święconkę. Wybranie zwycięzcy odbędzie się poprzez wylosowanie liczby przez członka ekipy serwera. Wyniki pojawią się na moim profilu w statusie, więc możesz zaobserwować profil, by dowiedzieć się czy wygrałeś. Pieniądze pojawią się na koncie bankowym gracza do 48 godzin od podania wyników. Wyniki ogłoszę 26.04.2019 (piątek). Życzę wszystkim powodzenia.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin