Skocz do zawartości

Skarek

Gracz
  • Postów

    127
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

1 obserwujący

O Skarek

  • Urodziny 24 Lutego

W świecie gry

  • ID konta gracza 106485
  • Nick Skarek
  • Data rejestracji 2017-12-27 11:28:15
  • Ostatnio widziany 2026-06-24 00:08:50
  • Łączny czas gry 810 godz. 04 min.
  • Frakcja Transport of SA
  • ➜ Ranga Nowy Kierowca
  • Respekt
    -15
    Life Points
    12571
    Punkty karne
    1141

Informacje o profilu

  • Lokalizacja:
    Lipinki Łużyckie
  • Płeć:
    mężczyzna

Ostatnie wizyty

1 424 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Skarek

Użytkownik

Użytkownik (2/4)

113

Reputacja

  1. Nazwa nieruchomości: Kontener ID nieruchomości: 461 Cena za dobę: 60 Lokalizacja: Los Santos, Ocean Docks Cena: offki SS’y: https://imgur.com/a/US8GNH5 Sposób kontaktu: Forum/discord/serwer Coś od siebie: Kontener na dokach. Do pracy farmera żeby zostawić sobie autko nie płacić za parking albo zrespić się od razu na farmie i nie musieć jechać po samochód do przecho.
  2. Nazwa nieruchomości: Domek ID nieruchomości: 362 Cena za dobę: 72 Lokalizacja: Los Santos, Marina Cena: offki SS’y: https://imgur.com/a/BAbbloA Sposób kontaktu: Forum/discord/serwer Coś od siebie: Bardzo fajny domek, sporo miejsca. Opłacony do 1 lipca. Lokalizacja fajna bo zaraz obok burger shot.
  3. Skarek

    [EVENT] XXVI Gala 4FIGHT

    Nick: Skarek Login: Skarek Czy zapoznałeś się z zasadami oraz informacjami, które obowiązują podczas eventu?: TAK
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Twój nick: Skarek Nick osoby oskarżonej: Bienieq Powód napisania skargi: Piszę tą skargę ponieważ frustrujące jest to że pracownicy SKP nie chcą jeździć na wezwania wysyłane przez graczy. Oczywiście nie wkładam tutaj wszystkich do jednego worka, ale jednym z takich pracowników okazał się Bienieq, który dopiero po trzecim zgłoszeniu tego samego pojazdu i napisaniu na pm pofatygował się i przyjechał po samochód porzucony który zgłosiłem spory czas temu. Jak widać na filmiku Bienieq do wszystkich 3 zgłoszeń miał dostęp, ponieważ dwa z nich odrzucił a jedno przyjął. Zgłaszając samochód zawsze upewniam się czy jest jakaś osoba z frakcji żeby nie robić tego na marne. Jestem pewien że w momencie moich zgłoszeń specjalista Bienieq był aktywny. Widać to również na filmie, że zgłoszenie było wysłane dwie minuty temu a on nic z tym nie zrobił. Bardzo nie chciałem pisać tej skargi, ale on nic sobie z tego nie robił. Dowody: https://youtu.be/lWNK8qJqmTQ
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Ale to siedzi. Audycja sigma. Remiza oddaje, pozderki!
  8. Audycja na naprawdę wysokim poziomie. Idealne nutki i fajna zabawa na remizie.
  9. Jeden z najlepszych prezenterów — świetnie się go słucha, a do tego bije od niego mnóstwo pozytywnej energii
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin