Twój nick: Skarek
Nick osoby oskarżonej: Bienieq
Powód napisania skargi: Piszę tą skargę ponieważ frustrujące jest to że pracownicy SKP nie chcą jeździć na wezwania wysyłane przez graczy. Oczywiście nie wkładam tutaj wszystkich do jednego worka, ale jednym z takich pracowników okazał się Bienieq, który dopiero po trzecim zgłoszeniu tego samego pojazdu i napisaniu na pm pofatygował się i przyjechał po samochód porzucony który zgłosiłem spory czas temu. Jak widać na filmiku Bienieq do wszystkich 3 zgłoszeń miał dostęp, ponieważ dwa z nich odrzucił a jedno przyjął. Zgłaszając samochód zawsze upewniam się czy jest jakaś osoba z frakcji żeby nie robić tego na marne. Jestem pewien że w momencie moich zgłoszeń specjalista Bienieq był aktywny. Widać to również na filmie, że zgłoszenie było wysłane dwie minuty temu a on nic z tym nie zrobił. Bardzo nie chciałem pisać tej skargi, ale on nic sobie z tego nie robił.
Dowody: https://youtu.be/lWNK8qJqmTQ