Nick funkcjonariusza: @Skipowsky @Reppo @Veon @VenomeQ // Nie wiem kto mnie wsadzał więc oznaczam wszystkich, którzy uczestniczyli w tej akcji.
Data i godzina zdarzenia: 05.11.2020 00:54
Pełen opis sytuacji: Trwała akcja na DM, strzelaliśmy do spadów itd., po 30 minutach zostałem przeniesiony do więzienia przez PID. Chciałbym się dowiedzieć z jakiej racji zostałem wsadzony przez PID, i ewentualne ukaranie osoby odpowiedzialnej za wsadzenie mnie przez. Pragnę dodać, że nie zostałem zabity gdy dostałem z tazera, nie wyszedłem z serwera, ani innych tego typu rzeczy.
Dowód, który to potwierdza całe zajście: Posiadam nagranie z całej akcji, gdy będzie potrzebne to je wstawie.
Ja, Mały_Karakan zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
Wklejam za Mały_Karakan!