Skocz do zawartości

Seqqu

Gracz
  • Postów

    297
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Seqqu

  1. Nick funkcjonariusza: @Skipowsky @Reppo @Veon @VenomeQ // Nie wiem kto mnie wsadzał więc oznaczam wszystkich, którzy uczestniczyli w tej akcji. Data i godzina zdarzenia: 05.11.2020 00:54 Pełen opis sytuacji: Trwała akcja na DM, strzelaliśmy do spadów itd., po 30 minutach zostałem przeniesiony do więzienia przez PID. Chciałbym się dowiedzieć z jakiej racji zostałem wsadzony przez PID, i ewentualne ukaranie osoby odpowiedzialnej za wsadzenie mnie przez. Pragnę dodać, że nie zostałem zabity gdy dostałem z tazera, nie wyszedłem z serwera, ani innych tego typu rzeczy. Dowód, który to potwierdza całe zajście: Posiadam nagranie z całej akcji, gdy będzie potrzebne to je wstawie. Ja, Mały_Karakan zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. Wklejam za Mały_Karakan!
  2. @Reksio* @eloson oddane! - czekam na wasze + kto mi odda temu oddam
  3. Seqqu

    Nabij sobie Repke V2.

    oddam tym co mi oddadza
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. @Ciastkowy* @swintuch. oddane czekam na wasze + kto mi odda to również oddam
  6. jakos mi tu nic nie pasuje, ale propsy za pomysl jakis.
  7. @izerex czekam, jak nie dasz to zabiore + kto mi odda temu oddam
  8. @PjoteR. oddałem czekam na twój + kto mi odda temu oddam!!
  9. No widzisz, i znów przez te nie fajne lagi - wystarczyło ze mną to wytłumaczyć jakoś na pm gdy ci pisałem, ale wiadomo ignore wobec mnie musiał być a więc... W takim bądź razie jak się przyznałeś to czekamy teraz na zarząd. //Pozdrawiam
  10. Nick funkcjonariusza: @rekin.rw Data i godzina zdarzenia: 24.10.2020 koło godziny 24 Pełen opis sytuacji: A więc sytuacja wygląda prosto, funkcjonariusz (SWAT) strzeli mnie z tazera na DM, następnie podbiegł do mnie i chciał mnie zakuć gdy wpisywał komendę zakuwania mnie to zabił go mój kolega - GDY kolega go zabił to owy funkcjonariusz od razu mnie zakuł, oczywiście zakuwając mnie leżał już na ziemi. Następnie po 5 minutach zostałem przeniesiony przez pid do więzienia na okres 240 minut. Z powodu celowego zabójstwa podczas zakucia. Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/xHObDg7 - tutaj widać dowód ze został on zabity pierwszy, następnie ja zakuty. https://imgur.com/a/xJymBcF - Tutaj nagranko kolegi. ((na nagraniu widać nawet ze mnie nie zakuł, dopiero jak leżał zabity na ziemi)) [2020-10-25 00:04:09] [Output] : â’ľ PowĂłd: ucieczka przed SAPD, celowe zabĂłjstwo podczas zakucia, wpis [2020-10-25 00:04:09] [Output] : â’ľ Czas, ktĂłry musisz odsiedzieć to 240 minut/y. tutaj logi jak zostałem wsadzony do więzienia. Ja, Seqqu zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
  11. @DawidJestem2 @Deilo @mambaa @Foxy386 @Jvkub @mirek_mefedroniarz @Gajduss all oddaje! + jezeli mi nie oddacie to zabiore (( Jesli mi ktos odda rowniez oddam ))
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin