Skocz do zawartości

Seqqu

Gracz
  • Postów

    297
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Seqqu

  1. Rozumiem, jeszcze wspomnę ze wszystkie auta co były na tej autostradzie poszły na PP a takie np: Sabre nie blokowała autostrady ani radiowozów po prostu od początku stała na tym chodniku co zreszta widać na twoim SS. A więc czekamy na zarząd. EDIT: To w końcu dostaliśmy te auta na PP za blokowanie autostrady czy blokowanie radiowozów?
  2. Seqqu

    Nabij sobie Repke V2.

    Oddam tym co mi oddadza! Mam powiadomienia
  3. Mylisz się łapanki trwały wiele więcej. Tak oczywiście nie mamy honoru, jeśli nie wiesz kto nie logał to nie pisz ze każdy z nas nie ma honoru. Lecz jednak jak wsadzacie do radiowozu na okres 20 minut to się nie ma co dziwić czemu każdy woli reloga zrobić... Ustalonym już czas temu? To dlaczego niby nie macie tego w taryfikatorze... - przecież gdyby gracze o tym widzieli to by tak nie robili, a tak to nikt nie miał o tym pojęcia bo przecież to jest DM...
  4. Dobrze ze wyleciałeś, dołączysz teraz do naszej rodziny - czyli pościgi i odwalanie es

    1. Pokaż poprzednie komentarze  6 więcej
    2. HrazY

      HrazY

      Tylko nie karaj po 2 karach w przeciągu 3 miesięcy :)

    3. LuKi16
    4. HrazY
    5. Nudzio.

      Nudzio.

      Czyli raczej nic się nie zmieni co do tego odwalania.

    6. Seqqu
  5. Nick funkcjonariusza: niby @Paul2eu ale mogą też być inni do tego przyczynieni. Data i godzina zdarzenia: 23:20 06.10.2020 Pełen opis sytuacji: A więc SAPD wjechało za pościgem na DM, my w ekipie byliśmy rozstawieni na autostradzie przy grove street - również zablokowaliśmy swoimi pojazdami całą autostradę - żeby nie było przejazdu. Po chwili udało nam się zabić paru funkcjonariuszy i posiadaliśmy ich radiowozy - postanowiliśmy zablokować te radiowozy naszymi pojazdami przy ścianie. Owych radiowozów broniliśmy na DM około z 1h lub nawet więcej. Gdy udało im się w końcu każdego złapać - przyjechały lawety i wszystkie te auta z DM które blokowały zostały dane na parking policyjny o wartości 2,5k// oczywiście jeden pojazd = 2,5k! - nie ma tej kwoty w taryfikatorze ani nigdzie. Jak wiadomo DM- strefa bez prawa. A więc nie rozumiem zabierania pojazdów na PP i to o takiej wartości. Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/YeVPPXS Ja, Seqqu zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
  6. W takim razie zaraz ci na pw offe dam
  7. Wymiany wchodzą w grę byku?
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Seqqu

    Nabij sobie Repke V2.

    Oddaje + kto odda temu oddam
  10. Seqqu

    Nabij sobie Repke V2.

    Oddaje + kto odda temu oddam
  11. @izerex oddałem czekam na twój + kto mi da obserwacje temu oddam!!!
  12. Seqqu

    Nabij sobie Repke V2.

    Oddaje + kto odda temu oddam
  13. Seqqu

    Nabij sobie Repke V2.

    oddaje + kto odda temu oddam
  14. Seqqu

    Nabij sobie Repke V2.

    oddaje + kto odda temu oddam
  15. Seqqu

    Nabij sobie Repke V2.

    oddaje + kto odda temu oddam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin