Nick funkcjonariusza: niby @Paul2eu ale mogą też być inni do tego przyczynieni.
Data i godzina zdarzenia: 23:20 06.10.2020
Pełen opis sytuacji: A więc SAPD wjechało za pościgem na DM, my w ekipie byliśmy rozstawieni na autostradzie przy grove street - również zablokowaliśmy swoimi pojazdami całą autostradę - żeby nie było przejazdu. Po chwili udało nam się zabić paru funkcjonariuszy i posiadaliśmy ich radiowozy - postanowiliśmy zablokować te radiowozy naszymi pojazdami przy ścianie. Owych radiowozów broniliśmy na DM około z 1h lub nawet więcej. Gdy udało im się w końcu każdego złapać - przyjechały lawety i wszystkie te auta z DM które blokowały zostały dane na parking policyjny o wartości 2,5k// oczywiście jeden pojazd = 2,5k! - nie ma tej kwoty w taryfikatorze ani nigdzie. Jak wiadomo DM- strefa bez prawa. A więc nie rozumiem zabierania pojazdów na PP i to o takiej wartości.
Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/YeVPPXS
Ja, Seqqu zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.