Yhym - nie była to forma zgodzenia się na taki układ po pierwsze.
Miał lagi, i nie mów ze nie miał jeśli nie wiesz co u niego się działo to po prostu z nim pogadaj to ci wytłumaczy. Dlaczego napisałem **skarga dm pojazdem** - napisałem to bo dopiero co wbiłem na akcje i to było moje pierwsze wejście na DM, nie wiedziałem kto jeździł bulletem a kto czymś innym a o nicku dowiedziałem się dopiero gdy już prawie zginąłem pod tym pojazdem.
Jak dobrze mylę mówił ze mnie przejechał następnie cofnął i lewitowałem u niego w jakiś sposób, ten zresztą zaciągnął ręczny i wysiadł bo lewitowałem U NIEGO.
Jakie kłamstwa znowu - jak to wy ciągle kłamiecie, c0ver swoje skargi nawet zamyka, dopisując do tego jakieś głupoty które nie są prawdą...