Skocz do zawartości

Seqqu

Gracz
  • Postów

    297
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Seqqu

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Powiedziałem mu to kiedy byłem pod pojazdem i byłem blisko zgonu, bo wtedy się dowiedziałem kim jest. I co ze byłem na mumblu? - byłem minutkę na mumblu i od razu wbiłem na DM'a - nie wiedziałem kto jest dokładnie na kanale, a dokładniej kto mnie przejechał w tamtym momencie w bullecie. A przede wszystkim on nie miał bulleta dlatego nie skojarzyło mi się nic.
  4. Co ty gadasz, a kto mówił ze nie byłem? - sam pisałem ze byłem na mumblu a również jakbyś ty czytał ze zrozumieniem pisałem gdy stał na mnie pojazdem dowiedziałem się na mumblu kto to jest w ostatniej chwili. To jest jakiś żart? - wypowiadasz się choćbyś był na owej akcji. Owe punkty powinny być dla ciebie właśnie. Wiesz już może czemu pojazd stoi z ręcznym w powietrzu?, przecież tłumaczyłem jasno wyżej, proszę cię czytaj ze zrozumieniem. Zresztą wszystko można wziąć na logike - był w powietrzu bo podczas zaciągania ręcznego lewitowałem u niego w jakiś sposób. To moja ostatnia wypowiedź jeśli nie masz zamiaru czytać z zrozumieniem nie będę ci pisał ciągle tego samego. Pozdrawiam, czekamy na KSF.
  5. Tak wiem, bo wszystko się odbywało na mumblu gdy powiedziałem ze stoi na mnie to on odwzajemnił ze nie stoi, i ze u niego ja się buguje w jakiś sposób. A dowodu żadnego narazie nie przedstawiłeś.
  6. Przejechał mnie, gdy mnie przejechał to cofnął wtedy ja byłem u niego zbugowany niby i lewitowałem podczas tego lewitowania on zaciągnął ręczny i wysiadł z pojazdu, dlatego owy pojazd był w pojazdu proste. Tez nie mam zamiaru już się wypowiadać bo, ty coś mówisz ze Asn. nie miał lagów ani nic - ale niestety nie masz prawdy, w ogóle skąd ty wiesz co się działo u Asn. byłeś u niego wtedy? -- czekamy na KSF.
  7. Yhym - nie była to forma zgodzenia się na taki układ po pierwsze. Miał lagi, i nie mów ze nie miał jeśli nie wiesz co u niego się działo to po prostu z nim pogadaj to ci wytłumaczy. Dlaczego napisałem **skarga dm pojazdem** - napisałem to bo dopiero co wbiłem na akcje i to było moje pierwsze wejście na DM, nie wiedziałem kto jeździł bulletem a kto czymś innym a o nicku dowiedziałem się dopiero gdy już prawie zginąłem pod tym pojazdem. Jak dobrze mylę mówił ze mnie przejechał następnie cofnął i lewitowałem u niego w jakiś sposób, ten zresztą zaciągnął ręczny i wysiadł bo lewitowałem U NIEGO. Jakie kłamstwa znowu - jak to wy ciągle kłamiecie, c0ver swoje skargi nawet zamyka, dopisując do tego jakieś głupoty które nie są prawdą...
  8. Sprawdzanie dokumentów to twój obowiązek, a nie ze sobie siedzę w więzieniu z wpisami, druga rzecz - miałem 240 minut więzienia, i tez nie doliczyłeś mi tych wpisów - a było to drugi raz.
  9. Dlatego się sprawdza przy wsadzaniu do więzienia tym bardziej jak na takie minuty idę. Winna leży po twojej stronie.
  10. Nick funkcjonariusza: @GwynbIeidd Data i godzina zdarzenia: 16.10.2020 koło 19/20 Pełen opis sytuacji: Nie usunął mi wczoraj wpisów gdy mnie wsadzał do więzienia. Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/a6KJq2B (( na tym ss są te wpisy co nie zostały usunięte )) tutaj logi ze mnie wczoraj wsadzał 16.10.2020 - 19.41.57 - WIĘZIENIE Gwynbleidd aresztował gracza Seqqu na 240 m. 16.10.2020 - 18:51:18 - WIĘZIENIE - Gwynbleidd aresztował gracza Seqqu na 30m Log z tego jak dzisiaj zostałem wsadzony - [2020-10-17 15:32:25] [Output] : â’ľ PowĂłd: ZabĂłjstwo+wpisy [2020-10-17 15:32:25] [Output] : â’ľ Czas, ktĂłry musisz odsiedzieć to 70 minut/y. Ja, Seqqu zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Yhym, - zabił cię dokładnie brukselka wtedy //[2020-10-16 18:45:30] [Output] : * Zabiłeś gracza GwynbIeidd (respekt +6)
  13. Nick funkcjonariusza: @GwynbIeidd Data i godzina zdarzenia: 16.10.2020 19;00 około. Pełen opis sytuacji: A więc wbiłem na kompa - następnie mumble i dowiedziałem się ze duża akcja na DM z SAPD'ami a więc szybko włączyłem MTA wbiłem i biegłem na DM gdy byłem na DM'ie gonił mnie owy Gwynbleidd - uciekałem mu w stronę kolegów. Gdy uciekałem dostałem tazera na daleko lecz gdy go dostałem to koledzy od razu go zabili, gdy go zabili to mój kolega - @Asn. przejechał mnie pojazdem oraz stał na mnie - mówiłem mu żeby odjechał bo mnie zabijasz pojazdem a on powiedział że: U MNIE nie jesteś pod pojazdem - owy Asn posiada całkiem spore lagi praktycznie przez dłuższy okres. Nie miał pojęcia ze mnie zabija a gdy mu mówiłem na mumble to było za późno. Druga rzecz to - DLACZEGO zostałem wsadzony jeśli nawet nie miałem kajdanek założonych, a jeśli macie problem to załatwiajcie to z @Asn. Oczywiście mam świadków + możemy sprawdzić logi u admina. Dowód, który to potwierdza całe zajście: Logi przez admina sprawdzimy jeśli będzie potrzeba. Ja, Seqqu zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. + kto mi odda to oddam w ciągu godzinki
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin