Skocz do zawartości

Mich*

Gracz
  • Postów

    198
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Mich*

  1. Uszanowanie! Redaktor @YourDream* z Redakcji 4Life News z tej strony. Zapraszam do zapoznania się z relacją, która dotyczy wypadku w dzielnicy Downtown w mieście San Fierro. Dnia 22.10.2024 o godzinie 18:40, służby zostały zawiadomione o wypadku w centrum miasta San Fierro, dokładniej w dzielnicy Downtown. Pojazd marki Stanier, uderzył w budynek urzędowy. Z prowadzonej relacji wynika, że poszkodowana została jedna osoba - kierowca pojazdu. Na miejscu zastaliśmy wszystkie służby - San Andreas Fire Department, San Andreas Medical Department oraz San Andreas Police Department. Działania strażaków były utrudnione - z komory silnika wydobywał się czarny dym. Ratownicy natychmiastowo przystąpili do zalania jej pianą, którą dysponowali. Po dokonaniu tego jednocześnie sprawdzano możliwość ewakuacji kierowcy oraz zabezpieczano samochód poprzez odcięcie akumulatora i odłączenie dopływu LPG. Gdy osoba poszkodowana została wydobyta, stwierdzono u niej zatrzymanie krążenia. Strażacy przystąpili do walki o życie mężczyzny. Do akcji również wkroczyli ratownicy medyczni wraz z całym swoim sprzętem. Kierowca został przetransportowany do szpitala, miejsce zdarzenia zostało przebadane przez techników, samochód został zabrany przez jednostkę holowniczą. Udało mi się również dla Was przeprowadzić wywiad z dowódcą zdarzenia, starszym kapitanem @grubyyo z San Andreas Fire Department. Y - YourDream* g - grubyyo Y: Witam! Redaktor YourDream* z Redakcji 4Life News. Udzieliłby nam pan wywiadu, dotyczącego zdarzenia? g: Uszanowanie, starszy kapitan grubyyo. Jasne, przejdźmy do pytań. Y: Świetnie. Zacznę od klasyka - co się właściwie stało? g: Po dojeździe na miejsca zdarzenia, zastaliśmy pojazd marki Stanier, który wbił się w budynek urzędowy. Y: Jasne. Czy były jakieś osoby poszkodowane? g: W zdarzeniu została poszkodowana jedna osoba. Był to kierowca wcześniej wymienionego pojazdu. Y: Okej, jaki jest stan tej osoby? g: W chwili udzielania pomocy przez ratowników z naszej strony, stan kierowcy był krytyczny. W momencie wydobycia go z samochodu stwierdziliśmy nagłe zatrzymanie krążenia. Po chwili zjawili się ratownicy medyczni, którzy przejęli od nas pacjenta. Nie posiadam wiedzy na temat dalszych losów poszkodowanego. Y: Rozumiem. Jaki jest stan budynku? g: Stan budynku jest praktycznie nienaruszony, uszkodzona została właściwie tylko elewacja budynku. Y: Świetnie. Jak wyglądały działania ratowników? g: Działania ratowników polegały na zalaniu komory silnika przy użyciu piany z linii szybkiego natarcia, stabilizacji pojazdu, odłączeniu akumulatora oraz odcięciu dopływu LPG. W dalszej części akcji strażacy przystąpili do ewakuacji osoby poszkodowanej z pojazdu. Nie było to proste, gdyż kierowca był zakleszczony. Koniec końców został wydobyty, została mu udzielona kwalifikowana pomoc oraz został przekazany ratownikom medycznym. Y: Okej. Jak doszło do zdarzenia? g: Obecnie nie jest znana mi przyczyna zaistnienia zdarzenia. W niedalekiej przyszłości będzie to ustalane przez San Andreas Police Department. Y: Rozumiem, dziękuje za wywiad. g: Dziękuje. Autoryzował: @kvmykk.ogf
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło

  3. Zachęcam do przeczytania! ;) 

  4. Witam! Młodszy Redaktor @YourDream* z tej strony, Redakcja 4Life News. W tym materiale przedstawię Wam dość ciekawą osobowość, chociażby w mojej opinii. Jest nią Opiekunka Biznesów, Doświadczona Szoferka @LoliCaretaker. Zapraszam! Y - YourDream* L - LoliCaretaker Y: Witaj! Młodszy Redaktor YourDream* z Redakcji 4Life News. Gotowa? L: Hej! Doświadczona Szoferka LoliCaretaker z tej strony. Jak najbardziej gotowa na wywiad! Y: Dobrze. Na samym starcie, opowiedz nam coś o sobie. L: Jasne, zacznijmy. Nazywam się Amelia, w niedalekiej przyszłości będę kończyć 22 lata. Dla ciekawskich, mam urodziny w dzień pluszowego misia. Obecnie jestem na 3 roku studiów z edukacji artystycznej, także czeka mnie już niedługo praca licencjacka. Jak można wywnioskować, głównie interesuje się rysowaniem oraz fotografią. Potocznie, lubię grać w gry w wolnym czasie oraz spotykać się ze znajomymi. Poniekąd również interesuje się motoryzacją. Strasznie nie mogę się doczekać, aż miną 3 lata od uzyskania prawa jazdy kat. B, ponieważ po tym czasie będę mogła kierować jednośladami o pojemności 125cm3. Y: Niesamowite, ciekawa sprawa! Skąd zainteresowanie sztuką? Co planujesz robić po tych studiach? L: Nie interesuje się stricte sztuką, co rysowaniem. Ukończyłam technikum na kierunku technik poligrafii i grafiki cyfrowej, na którym miałam projektowanie w formie 3D. Wstępnie planowałam dalszą karierę w tym kierunku, aczkolwiek teraz nie jest to na moją kieszeń. Kto wie, może w przyszłości wrócę do tego. Po obecnych studiach mam szeroko otwartą karierę, ponieważ tutaj jest wszystko - począwszy od rysowania, malowania, fotografii aż po jakieś tworzenie strojów lub innych cudów. Obecnie nie mam pomysłu na przyszłość po ukończeniu studiów, aktualnie muszę skupić się na pomyśle, aby uzyskać dyplom artystyczny, jaki chce zrobić. Y: Rozumiem. Skąd się w Tobie wzięła pasja do jednośladów? Masz zamiar wyrobić prawo jazdy na pełną kategorie A? L: Pomysł na motocykl towarzyszy ze mną od długiego czasu. Od zawsze lubiłam jednoślady, w ramach ciekawostki wspomnę, że pierwszym moim pojazdem na serwerze był motocykl FCR-900 na lampie, który mam do dzisiaj. Wracając do realnego życia, zainspirowali mnie moi bracia. Oboje wyrobili prawo jazdy na kategorie A, chciałabym z nimi jeździć. Z uwagi na mój wzrost, nie będę najprawdopodobniej w stanie zdać pełnej kategorii, aczkolwiek będę próbować uzyskać pozytywny wynik z egzaminu na kat. A2. Powiązani z motoryzacją wiedzą, że 125cm3 z "litrem" nie współgra. Y: Prawda. Przejdźmy do wirtualnego świata - Przegrałaś ponad 1500 godzin, czy żałujesz poświęcenia takiej ilości czasu na grę? Nie uważasz, że mogłabyś zrobić wiele ciekawszych rzeczy? L: Szczerze? Nie jest to dużo czasu według mnie. Na pewno mogłam poświęcić swoją uwagę w tym czasie rzeczy, która przełożyłaby się na lepszą przyszłość, aczkolwiek nie żałuje. Poznałam dużo ciekawych osób, z którymi mogę grać w inne gry, niż MTA. Z niektórymi graczami nawet udało mi się spotkać i porozmawiać w realnym życiu. Życzę sobie, aby udało się to z kilkoma jeszcze. Y: Rozumiem. Opisz nam swój majątek, jaki zdobyłaś dotychczas. L: Nie jest on ogromny, patrząc na ilość przegranych godzin. Wręcz powiedziałabym, że jest mały - nie jestem w stanie teraz go co do grosza określić, aczkolwiek wynosi on około 2,7 mln. PLN w pojazdach i około 1 mln. PLN w gotówce. Zamierzam za te pieniądze poszerzyć swój zasób pojazdów o Cometa Retro, aczkolwiek szukam "gotowca". Y: Okej. Jesteś Doświadczoną Szoferką we frakcji Transport of San Andreas. Kiedy i dlaczego postanowiłaś wstąpić w szeregi tej frakcji? L: Do frakcji dołączyłam podczas marcowej rekrutacji w poprzednim roku, czyli w w sumie na starcie mojej przygody z serwerem. Wybór był z grubsza spontaniczny, nie miałam większego powodu. Podanie składałam ze znajomym, udało nam się na szczęście. Chciałam wtedy po prostu spróbować gry we frakcji, ta chęć trwa nadal do dziś. Y: Jasne. Jakie masz obowiązki jako członkini frakcji? L: Głównym naszym obowiązkiem jest transport klienta z punktu A do punktu B pojazdem służbowym. Na wyposażeniu mamy od zwykłych taksówek, po sportowe samochody, limuzyny VIP oraz pojazdy powietrzne. Zdarza się, że również od czasu do czasu wyjedzie mini busik. Gracze są zdziwieni, że taki pojazd w ogóle porusza się po drogach San Andreas. Bardzo często zdarza się, że jesteśmy pierwszymi osobami, z którymi mają styczność nowi gracze. Kultura osobista wymaga od nas, abyśmy im pomogli. Głównie doradzamy w kwestiach, takich jak pierwsza praca, pierwsza praca bądź generalnie informacje na temat mapy serwera. Na ten moment takie mam obowiązki, jako zwykła pracowniczka. Y: Rozumiem. Dla kogo jest ta frakcja w twojej opinii? Warto do niej dołączyć? L: W mojej opinii, frakcja nie jest na pewno dla każdego. Zapewne jakąś część graczy po czasie zanudziłoby samo przemieszczanie się po mapie. Osobiście bardzo to lubię, szczególnie wchodzić w interakcje z innymi graczami. Zdarza się, że do pojazdu wsiądą nieodpowiednie osoby. Często tacy klienci denerwują się, ponieważ zdziwieni muszą płacić, gdy przed momentem nie mieli obowiązku ze względu na liczbę Life Pointsów. Cierpliwość i kultura osobista to podstawa w wielkim skrócie. Y: Dobrze. Masz w planach zmianę frakcji? Czy kiedykolwiek przeszło Ci to przez myśl? L: Obecnie nie zamierzam. W przeszłości wpadł mi do głowy taki pomysł, aby zakończyć karierę na randze Starszego kierowcy. Minęło sporo czasu od tej chwili, dalej pracuje. Aktualnie mam cel osiągnąć najwyższą możliwą rangę dla pracownika, niewiele mi brakuje. Dobrze spędza mi się czas na służbie, więc nie zanosi się na zmianę w przyszłości. Może kiedyś, lecz nie mam pomysłu zbytnio na jaką inną. Y: Zrozumiałe. Jesteś Opiekunką Biznesów, dlaczego postanowiłaś dołączyć? Jakie obowiązki masz jako członkini grona Opiekunów Biznesów? L: Osobiście nie spodziewałam się, że dostanę szansę na takiej funkcji, aczkolwiek los odwrócił się do mnie. Chciałam mieć dodatkowe zajęcie na serwerze, miałam problem z wyborem biznesu. Na początku byłam w SAAF, aczkolwiek po czasie odeszłam. Przechodząc do drugiego pytania, głównym moim obowiązkiem jest sprawowanie nadzoru nad funkcjonowaniem biznesów, rozwiązywaniem wewnętrznych konfliktów, kontrola całości pod względem ich działania na serwerze, discordzie oraz mumble. Można by rzec, że jestem pośredniczką między biznesami 4Wars oraz 4Fight a całością grona opiekunów, czyli w potocznie mówiąc kontaktem w razie jakiejkolwiek sprawy. Y: Jasne. Jesteś w organizacji BrotherHood, a dokładniej jej liderką. Co to za organizacja? Kiedy zostałaś głową organizacji? L: Wymieniona organizacja została stworzona przez mojego znajomego. w ostatnim czasie była przez większość czasu dla zamkniętego grona osób. Nie pamiętam już, kiedy to było, aczkolwiek dołączyłam do niej w momencie uzyskania 2000 Life Pointsów. Wtedy lepiej funkcjonowaliśmy, było kilkanaście aktywnych osób. Były już lider oznajmił nam, że odchodzi z serwera. W tym momencie otrzymałam zaszczyt sprawowania funkcji lidera. Staram się ożywić organizacje, aczkolwiek nie jest to proste. Z tego miejsca, jeśli ktoś jest chętny lub chętna, zapraszamy! Y: Okej. Masz jakieś cele serwerowe? L: Głównym celem, który chciałabym osiągnąć, jest nabycie Cometa Retro 2.2 full tune. Również chciałabym spróbować swoich sił w rekrutacji na stanowisko Supporta. Ostatnia próba nie powiodła się, aczkolwiek nie jest to powód do rozpaczy i będę dalej próbować. Pomijając wymienione cele, jestem zadowolona z tego, co mam. Y: Dobra, gdybyś miała możliwość zamiany funkcji Opiekunki Biznesów na Członkinie Komisji Spraw Frakcyjnych, dokonałabyś tego? L: Ciężkie pytanie. Jedno jest pewne - gdybym miała możliwość, to spróbowałabym swoich sił w KSF. Obecnie wiem z czym muszę się zmagać jako Opiekunka Biznesów, czuję się tutaj dobrze i jestem generalnie zadowolona. Nie jestem stanie odpowiedzieć jednoznacznie. Y: Rozumiem, milion PLN czy zarząd we frakcji? L: Według mnie, milion to nie jest dużo. Lepszym wyborem dla mnie byłby zarząd we frakcji oraz zarobienie tej kwoty w ramach obowiązków służbowych. Y: Funkcja administratorki czy pojazd o ID 1? L: Oczywiście, że pojazd. Y: Okej. To już koniec, dziękuje Ci za poświęcony czas oraz odpowiedzi. Chcesz kogoś pozdrowić? L: Również dziękuje! Chciałabym pozdrowić: @Bulis @juzekxd1337 @aleks25262728 z organizacji, poza tym super osoby, z którymi dobrze czas się spędza nie tylko tutaj w grze , czyli @pomocnik2000, @Likoss123, @MichaelSP, @Magik_4, @Matie18, @|NT|TrondoZPL, @Linshi, @Mefju4. Całą frakcję TSA, misie kolorowe z 4Wars i z 4Fight oraz całe grono Opiekunów Biznesów! Autoryzował: @Kr3dka
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Witajcie drodzy czytelnicy w kolejnym wydaniu Aktualności z Serwera w wykonaniu Redakcji 4Life News. Mamy nadzieję, że dzisiejsze wydanie przypadnie Wam do gustu oraz będziecie wyczekiwać naszych następnych publikacji. Zapraszamy do przeczytania dzisiejszego wydania Aktualności z Serwera! Informacje z frakcji Dnia 02.10.2024 został otwarty nabór do frakcji San Andreas Police Department, aplikującym życzymy powodzenia. Tego samego dnia ogłoszono zamknięcie naboru do frakcji Transport of San Andreas oraz opublikowano listę przyjętych graczy, życzymy powodzenia przyjętym. Informacje z Biznesów Dnia 05.10.2024 została otwarta rekrutacja do biznesu 4Wars, aplikującym życzymy powodzenia. Dziękujemy za przeczytanie kolejnego wydania Aktualności z Serwera od Redakcji 4Life News. Zapraszamy do dalszego śledzenia kolejnych Aktualności z Serwera!
  8. Uszanowanie! Młodszy Redaktor @Mich. z tej strony, Redakcja 4Life News. W dzisiejszym materiale, przyjrzymy się osobowości Brygadiera @Otis_Driftwood, członka Zarządu frakcji San Andreas Fire Department. Zapraszam! M - Mich. O - Otis_Driftwood M: Hej! Młodszy Redaktor Mich. z Redakcji 4Life News. Czy jesteś gotowy? O: Brygadier Otis_Driftwood. Oczywiście, zaczynajmy. M: Świetnie. Na dobry początek, przedstaw nam się. O: Okej. Mam na imię Kacper i mam obecnie 19 lat. Chwilowo korzystam z ostatnich dni wolnego przed rozpoczęciem roku akademickiego, aczkolwiek od października zaczynam studia na kierunku Ratownictwo Medyczne. Jestem aktywnym oraz wyjazdowym członkiem Ochotniczej Straży Pożarnej w zamieszkałej przeze mnie wsi. Moim głównym hobby są zegarki, a właściwie ich kolekcjonowanie. M: Rozumiem. Ciekawy kierunek obrałeś, dlaczego? Mógłbyś nam zdradzić dodatkowo, gdzie? O: Wybrałem te studia, ponieważ medycyna od zawsze wprawiała mnie w fascynacje. Świadomość roli ratownika medycznego w społeczeństwie bardzo mnie ekscytuje, szczególnie zależność ludzkiego życia od jego poczynań. Co do lokalizacji, zostawię to dla siebie i mam nadzieję, że to uszanujesz. M: Dobrze. Jak trafiłeś na serwer? O: Na serwer trafiłem tylko przez to, że gra na nim sporo osób. Na serwerze zacząłem swoją rozgrywkę w ostatnim kwartale 2020 roku. Pojawiłem się tutaj ze względu na cyfry, które były przekonujące - liczba graczy. M: Mhm. Czy żałujesz czasu, który poświęciłeś na rozgrywkę tutaj? O: Nie żałuje tego czasu - poznałem wiele wspaniałych osób, z którymi miałem już styczność w realnym życiu bądź utrzymuje z nimi kontakt do dnia dzisiejszego. Znaczna część tych godzin została nabita w trakcie pandemii, która jak wiadomo zamknęła nas w domach. Swoją drogą, właśnie na tym serwerze dowiedziałem się o wielu rzeczach, związanych z pożarnictwem oraz medycyną ratowniczą. Jak widać, gry także potrafią uczyć. M: Racja. Opiszesz nam majątek, którego dorobiłeś się przez ten czas? O: Nie jest on jakiś szczególny, kilka samochodów. Moją perłą w kolekcji jest samochód Sabre Sport, który robiłem od zera. Majątek nie jest dla mnie w ogóle istotny na serwerze. M: Rozumiem. Przejdźmy do tematu frakcji - Jesteś członkiem Zarządu frakcji San Andreas Fire Department. Co Cię skłoniło do złożenia podania, kiedy to było? O: Swoją przygodę z frakcją zacząłem jakoś w październiku w 2020 roku. Ciekawostka - była to ostatnia akademia pod nazwą SGSP (Szkoła Główna Służby Pożarniczej) SAFD. Głównie napisałem podanie, ponieważ trwał do niej tylko nabór. M: Okej. Jakie masz obowiązki jako członek Zarządu w Komendzie Miejskiej? O: Poza oczywistymi obowiązkami, takimi jak kontrola i nadzór nad pracownikami, zajmuje się głównie normami minutowymi członków frakcji, zwolnieniami dyscyplinarnymi z powodu właśnie nie wyrabiania minut. Oczywistą rzeczą jest, że także zajmuje się usprawiedliwieniami norm. M: Ciekawie. Masz jeszcze jakieś cele do osiągnięcia we frakcji? O: Chciałbym dostać jeszcze awans na stopień starszego brygadiera, tyle mi wystarczy. M: Rozumiem. Co powiedziałbyś graczowi, który rozważa wstąpienie w szeregi tej frakcji? O: Zdecydowanie zachęcam. Staramy się bardzo odgrywać realistyczne RP oraz być jako całość realistyczna w kontekście organizacji. Nasze szeregi zasilają w dużej mierze osoby powiązane na co dzień z pożarnictwem bądź ratownictwem medycznym, dzięki czemu nie ciężko u nas o wiedzę bądź jakieś porady dla nowych strażaków. Sam osobiście dzięki takim osobom, odkryłem w sobie zajawkę do pożarnictwa oraz ratownictwa, co w chwili obecnej ma duży wpływ na moje życie oraz przyszłość. M: Zgadzam się z tobą. Czy miałeś okazje spotkać się z kolegami z frakcji w realnym życiu? O: Gry łączą, a nie dzielą - mieliśmy okazje spotkać się parę razy, zazwyczaj na zlotach pożarniczych albo innych wydarzeniach, związanych z naszą pasją. M: Racja. Masz zamiar kandydować na stanowisko Supporta w momencie, gdy zostanie otwarty nabór? O: Nie, nie mam czasu na dodatkową funkcje na serwerze. M: Rozumiem. Masz jeszcze coś, co chciałbyś osiągnąć na serwerze? O: Nie. To co chciałem to osiągnąłem. M: Super. Dotarliśmy do końca, dziękuje Ci za poświęcenie czasu. O: Również dziękuje, wszystkiego dobrego. Autoryzował: @Kr3dka
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. jutubery na 4life??

  14. Najlepszy Support: Nominowani: @DawiSS* @Dani3L0 @Kurzi 2. Najlepszy Moderator: Nominowani: @Mefju4 @hjpr 3. Najlepszy Administrator: Nominowani: @Sheeker @Broszko @spokomichas 4. Najlepszy Starszy Administrator: Nominowani: @Wonder. 5. Najlepszy Administrator RCON: Nominowani: @XQward 6. Eventowiec miesiąca: Nominowani: @Sheeker 7. Najlepsza Frakcja: Nominowani: SAFD 8. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @Greem @Ch0inka @HalfDonkey2 9. Najlepszy Biznes: Nominowani: Redakcja 4Life News 10. Najlepszy Pracownik Biznesu: Nominowani: @kvmykk.ogf @Patryk99 @og.ruddyy0 11. Najlepszy Prezenter 4Music: Nominowani: @Ch0inka 12. Najlepszy Lider: Nominowani: @AdrianeQ82 13. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: Poena Capitis 14. Najbogatszy Gracz: @Sheeker 16. Najlepsza aktualizacja na serwerze: Światła cofania
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Opróżnij skrzynkę na prywatnych wiadomościach czy coś, abym mógł Ci wysłać moją propozycje za tego Bulleta.
  17. Model: Bullet Pojemność silnika: 1.6 bądź 1.8 Przebieg pojazdu: Bez znaczenia Cena: do 850k Dodatki: minimum: UPy 1/3/4, LPG 75 Coś od siebie: -
  18. Spokojnych wakacji @Mefju4 @Bl4ck11.^ @Kalafior*
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  20. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  21. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin