Skocz do zawartości

Snoop

Gracz
  • Postów

    221
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Snoop

  1. No to ten, en ku :P

    1. Kasia105
    2. MrAsfurix
    3. sishatenjp

      sishatenjp

      trza było pomyśleć, elo

    4. Snoop

      Snoop

      Hmm, elo, typowe zachowanie.. nie powiem kogo.. ELO

  2. Snoop

    Prośba o grafike:Snoop

    [b]Nick:[/b] Snoop [b]Rodzaj pracy:[/b] Banner na hitboxa "jestem offline" oraz "przerwa, zaraz wracam" [b]Wymiary:[/b] aby zajmowalo 500 kb max oraz wymiary 1600x900px [b]Tematyka:[/b] [b]Dodatkowe informacje:[/b] Jakie kolorowe [b]Sposób wynagrodzenia:[/b] Kopsne cos jak mnie odbanuja :x
  3. Elo menele. Jak tam po kolacji, zyjecie

  4. Ten uczuć, kiedy co chwile odświeżasz strone bo myślisz ze twoja apelka została sprawdzona

  5. Dobry, śfinta, śfinta !!

  6. Beka w chu.. nie bede mówił jak.. XDDDDDD

  7. Ha, śmieszne. Wczoraj wbijam na serwer, patrze "Zalogowałeś się jako Support" Ja takie wut ?!?!?! Nie chciało się rangi zabrac *.*

  8. Tak troche od mojego odejscia 4life stracil graczy, wiekszosc to zapewne stali gracze w frakcjach lub ekipa serwera

    1. fake

      fake

      SNOOP TĘSKNIMY! Bynajmiej JA ! :D

       

    2. DareK.
  9. Snoop

    Ja sie zwijam.

    Witam, a zarazem zegnam, dlugo nad tym rozmyslalem, odchodze z serwera, tak odchodze, i watpie ze wróce, na serwerze przegralem 627 h oraz 2 edycja ok. 1k godzin, dorobilem sie tutaj ok. 800k, nie bylem specjalnie bogaty bo nie mialem na to czasu, ale przechodzimy do rzeczy, odchodze z powodu takiego iz musze sie wygrzebac z tego bagna, trzeba wyjsc na prosta, zaczac sie uczyc na zakonczenie chcialbym pozdrowic nastepujace osoby: RCONi: ZbyK - Robisz fajne skrypty, rób lepsze. NeX - Udal ci sie fajny serwer, rób go lepszego. XQward - i nie doczekalem sie moderacji dzialu mulimedii. Jak cos to na csie Bolek. - Staraj sie pomagac wiecej graczom. Admini: $$Gr3GoRy$$ - Pilnuj tego perka, powodzonka Nukill - Polykasz w lolu Pietrek - Gratki Admina Answer - Gratki Adminki Kasia105 - Kasia, nwm co o tobie napisac bylo tego duzo, papa. Norbi1478 - Najlepszy Admin Grzengol - A ty polykasz w csie zamykaczu Andrzeju Slupki: Blobson - Trzymaj dalej SAPD i nie pozwol upasc FaceTQ - Trzymaj sie papociu <3 Kalahim - Papa, duzo nie gadalismy Propa - Ucz dalej tak jak mnie uczyles Cola - CJ. cj wybustuj mje Maddie - Szczescia :3 SP - Maly medyk i groziciel Michaler - groziciel Lukos - Eldoka na szybko Gracze: RaveX - Papa, kapciu jak cos to CS ;-) Scyrix - Utrzymaj radio Czesiowy - Ty tez @UP Kwazimuzyczkagra - rob lepsze audycje Erni - Ty tez @UP To by było na tyle, trzeba się wygrzebac z tego bagna jak napisalem wyzej, ELDOKA !
  10. To papa

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. FaceTQ.

      FaceTQ.

      No cóż Sznapi zawsze się z tobą za*******e grało i mam nadzieje ,że kiedyś jak sie spotkamy to dalej bedzie sie tak zajebiśćie grało

    3. SP.
    4. batycki

      batycki

      Sznapi dlaczego? Kogo ja będe słuchał?

    5. Sq0liX

      Sq0liX

      Snoop jak tam Snuuporterze ? XD

    6. gibipl
  11. Moze niedlugo druga rocznica?

    1. Snoop

      Snoop

      Moze będzie*

       

    2. Satis

      Satis

      Support Snoop zostaje awansowany na rangę Wieczny Supp.

    3. Snoop
    4. Staff.

      Staff.

      Haha, snup dog xD

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin