Tak jakoś wyszło, stał tam ten budynek, to czemu by nie zmienic na osiedle? w LV nie mialem takich zamiarow ale jezeli chcesz, moge zaraz isc na ME i cos pobudowac w LV lub LS xd
Dobry, zrobilem dzisiaj osiedle, tak z nudy. Nie oczekuje jakiejś bardzo dobrej oceny na temat tego osiedla ale zalezy mi na tym, aby zostalo wgrane na serwer. Odrazu mowie ze jest to moja pierwsza praca w ME
Napis na sygnaturce: Sznapi Tło z czym ma być zwiazane(lub podaj linka): Jakas dziefczyne Rozmiar: Na sygnature. Np. taka jak ty masz Coś od siebie: Postaraj sie Wynagrodzenie(nieobowiązkowe): Dam ci