Dzisiaj o godzinie 16:50 SAPD, SAMD, SAFD oraz SARA spotkało się na Spawnie San Fierro w celu uczczenia, poświęcenia powstańców z Powstania Warszawskiego.
Bardzo krótko pokazane co się tam działo. Zapraszam do obejrzenie krótkiego filmu.
Od razu, z miejsca przepraszam za ten cały montaż i jakość ale zaawansowany w tym nie jestem.
Serdeczne podziękowania dla:
SAPD: @Baker @TheKruzii , @kalahim, @ReBelle, @LiderR, @H3xO, @Fotarix, @Select, @Hinox, @Shaane*, @Invisible.., @XSODIELX, @StivGamer, @c0veR, @LuKeJ, @SavenQ
@SeciaK, @P1teRRR, @Frixo, @SpeakeR, @MrZatrzymany.
SAMD: @Grzengol, @matthew:). @BartusieQ*999, @Szuszuu, @Kariz, @4lysy, @4luso, @kolin2310, @Griski67, @SP., @Malinaaa, @LoRen, @Votum..
SARA: @Hejlo, @Wiesi3k., @BuleczkaA.
SAFD: Serdeczne podziękowania, ale film was nie objął nie wiem dlaczego.
Dziękuje jeszcze od siebie, wszystkim graczom którzy stali przy nas i również oddali hołd powstańcom.
Dziękuje także administracji która pomogła nam w tym całym "evencie".
Film nie obejmuje żadnych głosów, ani wycieków z rozmów na mumblu więc nie musicie się martwić
Pozdrawiam serdecznie: 4Ever