Skocz do zawartości

4Ever.

Gracz
  • Postów

    1 707
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez 4Ever.

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. "Jeśli ktoś mówi Ci "To się nie uda" pamiętaj, to są jego granice - nie twoje".

    1. t0mtom12

      t0mtom12

      Mówiłem ci coś dzbanie, a ty w zaparte swoje!

  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. A jednak... A jednak. Udało się dogadać Jeszcze raz dzięki za zorganizowanie @Baker i @ReBelle
  7. Dzisiaj o godzinie 16:50 SAPD, SAMD, SAFD oraz SARA spotkało się na Spawnie San Fierro w celu uczczenia, poświęcenia powstańców z Powstania Warszawskiego. Bardzo krótko pokazane co się tam działo. Zapraszam do obejrzenie krótkiego filmu. Od razu, z miejsca przepraszam za ten cały montaż i jakość ale zaawansowany w tym nie jestem. Serdeczne podziękowania dla: SAPD: @Baker @TheKruzii , @kalahim, @ReBelle, @LiderR, @H3xO, @Fotarix, @Select, @Hinox, @Shaane*, @Invisible.., @XSODIELX, @StivGamer, @c0veR, @LuKeJ, @SavenQ @SeciaK, @P1teRRR, @Frixo, @SpeakeR, @MrZatrzymany. SAMD: @Grzengol, @matthew:). @BartusieQ*999, @Szuszuu, @Kariz, @4lysy, @4luso, @kolin2310, @Griski67, @SP., @Malinaaa, @LoRen, @Votum.. SARA: @Hejlo, @Wiesi3k., @BuleczkaA. SAFD: Serdeczne podziękowania, ale film was nie objął nie wiem dlaczego. Dziękuje jeszcze od siebie, wszystkim graczom którzy stali przy nas i również oddali hołd powstańcom. Dziękuje także administracji która pomogła nam w tym całym "evencie". Film nie obejmuje żadnych głosów, ani wycieków z rozmów na mumblu więc nie musicie się martwić Pozdrawiam serdecznie: 4Ever
  8. 1. Najlepszy Supporter/ka: @Fantus/ @Vesp3r / @Iguana (Jest ich oczywiście więcej) 2. Najlepszy Administrator/ka: @Grzengol / @SP. ( wiem, że nie można ale co tam @Pitu.. ) 3. Najlepszy RCON/ka: @XQward razem z @ZbyK.gg (i @Zebra ) 4. Najlepszy Biznes: - 5. Najlepsza frakcja: Medyki 6. Gracz non stop grający na serwerze: @Kariz 7. Najlepsza Aktualizacja ostatniego miesiąca: --- 8. Najgorsza Aktualizacja ostatniego miesiąca: Support @Iguana zostaje pozbawiony rangi z powodu otrzymania bana oraz niewywiązywania się z obowiązków Supportera 9. Najlepsza Organizacja: Straszaki 10. Najbardziej pomocny gracz serwera: @Karyna.<3 i @Niuniek i @matthew:) 11. Eventowiec miesiąca: @KRISU. 12. Najlepszy pracownik Frakcji: Dużo ich troszku 13. Najlepszy prezenter: @Orbit z @MajSterTHC 14. Najlepszy Redaktor: @_DuDuS_ 15. Serwerowy śmieszek: @Jasiekk i @BartusieQ*999 16. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble": Dużooo ich
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. ,,ci ,którzy potrafią, pracują jako ratownicy, a ci którzy nie mogą tak pracować, uczą innych''.

  11. Potwierdzam całe zdarzenie ukazane w pochwale. Chłopaki spisali się perfekcyjnie. Mimo ilości osób poszkodowanych, wykazali się oni umiejętnością improwizacji oraz pokazali, że potrafią wykorzystać swoją kreatywność. No ale taka praca Ratownika Medycznego.
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. @Grzengol zdrowia ale w tym naszym SAMDowskim NFZ ci go nie zabraknie:P Najlepszego !

  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Wszystkim adminom najlepszego z okazji Dnia admina <3

     

    1. Grabsio311
    2. 4Ever.

      4Ever.

      Znaczy sori, Grabsiowi też oraz wszystkim adminom pełniącym swoją służbę 

  17. Powodzenia w rekru do aSAMD :X

     

  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  20. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin