Skocz do zawartości

DaszeK

Gracz
  • Postów

    1 895
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez DaszeK

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Ze względu iż ściga się ponad 30 osób, ścigacie się po 3 osoby w tym dwie wychodzą z grupy, jedna odpada, jeżeli chcecie, możemy zrobić dziś wszystkie etapy, ale to tylko wasz wybór, najlepiej będzie jeżeli spotkamy się na komunikatorze mumble, proponuje kanał 5 godzina 17.00. Powstało 12 grup, po trzy osoby w każdej, jeżeli gdzieś widzisz dwa razy swój nick, najlepiej napisz mi na priv na serwerze. Grupa Pierwsza. EnomQ*, Kirge, Davlo Grupa Druga. BlueStacks, Frixo, KubaT Grupa Trzecia. XCV099SPEED, chrisfodortv, Soczek Grupa Czwarta. MateuszeQ, , ANAKONDA, FaceTQ. Grupa Piąta. xLampekx, Henio., MrMods Grupa Szósta. TaQu_exe, Skalmar[*], .:MaRiSs:. Grupa Siódma. SooN, Sensej98, HadeSS* Grupa Ósma. KSI, DamiaN^, NafazowanY Grupa Dziewiąta. Kruszer, Miszczu5221, Frequ Grupa Dziesiąta. Artiom, SyNTheTiC, NikesS Grupa Jedenasta. Turbo., BobrykosTV, xXxMaXiKoZaKxXxR Grupa Dwunasta. Muchowy56, StrauZ, Khalifa Powodzenia
  3. Myślę że zapisy można zamknąć, zaraz dam listy kto z kim się ściga, niestety nie wiem czy nie będę miał problemów z łączem internetowym.
  4. No kurde tobie to chyba 2 rzeczy można życzyć, supporta i oczywiście jakiejś kobiety, i tego właśnie ci życze
  5. Najlepszego knx i gruby aka kurward

  6. DaszeK

    Przywitanie z 4life !

    Nick jakoś tak troche znajomy, no ale nic, miłej gry.
  7. Toś antymed dowalił o nie afczeniu i nie odwalaniu xddd
  8. DaszeK

    1/4 ~ NafazowanY.

    SS się nie załadował, a już byłem pewny gdzie to jest.
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. DaszeK

    Skarga na Hyak

    Lizu lizu lizu hlip /me wchodzi w...
  12. Jeżeli ktoś będzie chciał potrenować, sprawdzić trasę, niech pisze komuś z administracj, np. mi na /pm
  13. Witajcie drodzy gracze, ze względu iż został dodany nowy tor wyścigowy postanowiłem zorganizować spory event wyścigowy, na czym będzie on polegał ? W tym temacie tylko i wyłącznie zapisujecie się by wziąć udział. Wzór: Nick : PID : Czy przeczytałeś regulamin : Jaki chcesz otrzymać kolor pojazdu : Jaki chcesz mieć pseudonim : Regulamin: 1. Na torze mogą przebywać tylko i wyłącznie zawodnicy w pojazdach. 2. Kto będzie trollował/odwalał/przeszkadzał w evencie, otrzyma serdecznego bana 3. Na torze będziecie ścigali się po 2/4 osoby ( zależy od ilości zgłoszeń ) 4. Zakazuje się wymyślania pseudonimów, które mają na celu urazić jakąś osobę/ gracza. 5. Zakaz przejawiania " Bólu pośladów " po nieudanym wyścigu. 6. Na torze zakazuje się taranowania, to ma być czysty wyścig, będziecie obserwowani, przez co będziemy wiedzieli czy wypadek został spowodowany przypadkiem, czy specjalnie, by uprzykrzyć grę. 7. Zakazuje się przeklinania po przegranej 8. Za wszelkie lizanie typu " Ej weź tego to nie dawaj do mojej grupy " - takie osoby będę usuwał z listy. 9. Każdy może brać udział 10. Ścigacie się pięć okrążeń, nie ma czegoś takiego że ktoś podczas wyścigu rezygnuje. 11. Ścigacie się tylko Hotring Racer 3. 12. Każdy ma prawo zrezygnować ( TYLKO PRZED ZAKOŃCZENIEM ZAPISÓW ), wtedy do grupy przypiszemy kolejną osobę. O co walczycie, w sumie póki co mogę wam powiedzieć że sam nie wiem, zależy od tego ile osób będzie chciało uczestniczyć w wyścigach, oraz od tego czy ktoś ma zamiar pomóc sponsorować dany event. Mistrzostwa zaczynają się w piątek o godzinie 18.00, jednak prosiłbym byście się zebrali na parkingu obok pucharka na mapie: POWODZENIA !!! DODAM RÓWNIEŻ, iż mogę mieć problemy z internetem, będę was informował na bieżąco.
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Omygy zripiłem wrzystko jak srpileź na poratniku i natal nie mam majkrafta, jak to naprawić, otpisz szypko. Sroken za orto pirze z tel.
  16. DaszeK

    A wracam

    Eluwa radex
  17. Heh kolejne karaoke, jak to się mówi do trzech razy sztuka ( lenny face )

    1. DaszeK

      DaszeK

      O kurde dwa razy ske napisało, ale zrakowany ten telefon

    2. Namik209

      Namik209

      I co, myslisz ze wygrasz? Pff

    3. DaszeK

      DaszeK

      Nie no mysle że to trzecie karaoke w którym startuje.

  18. Heh kolejne karaoke, jak to się mówi do trzech razy sztuka ( lenny face )

  19. DaszeK

    Czas na przerwę

    Eluwa gruba wracaj szybko
  20. 1 Piotrek 1570 15 A sam nie wiem coś się głos zmienił Tak Mam nadzieje że może być tak, kurdelebela do 3 razy sztuka. Mogę poznać godzinę o której rozpoczyna się karaoke ? Nie jestem pewny czy pierwszy zaśpiewam, bo sam w domu nie jestem.
  21. JESZCZE MOICH SSÓW UŻYŁ I GDZIE MOJE 500 PE EL EN ?!?!
  22. Jeszcze trochę i Melinka będzie miała nowego gospodarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin