Ze względu iż ściga się ponad 30 osób, ścigacie się po 3 osoby w tym dwie wychodzą z grupy, jedna odpada, jeżeli chcecie, możemy zrobić dziś wszystkie etapy, ale to tylko wasz wybór, najlepiej będzie jeżeli spotkamy się na komunikatorze mumble, proponuje kanał 5 godzina 17.00.
Powstało 12 grup, po trzy osoby w każdej, jeżeli gdzieś widzisz dwa razy swój nick, najlepiej napisz mi na priv na serwerze.
Grupa Pierwsza. EnomQ*, Kirge, Davlo
Grupa Druga. BlueStacks, Frixo, KubaT
Grupa Trzecia. XCV099SPEED, chrisfodortv, Soczek
Grupa Czwarta. MateuszeQ, , ANAKONDA, FaceTQ.
Grupa Piąta. xLampekx, Henio., MrMods
Grupa Szósta. TaQu_exe, Skalmar[*], .:MaRiSs:.
Grupa Siódma. SooN, Sensej98, HadeSS*
Grupa Ósma. KSI, DamiaN^, NafazowanY
Grupa Dziewiąta. Kruszer, Miszczu5221, Frequ
Grupa Dziesiąta. Artiom, SyNTheTiC, NikesS
Grupa Jedenasta. Turbo., BobrykosTV, xXxMaXiKoZaKxXxR
Grupa Dwunasta. Muchowy56, StrauZ, Khalifa
Powodzenia