Skocz do zawartości

DaszeK

Gracz
  • Postów

    1 895
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez DaszeK

  1. Przepis na pysznego suppka w sosie winegre

    1. Pokaż poprzednie komentarze  13 więcej
    2. KOV

      KOV

      Zmk gdzie ranga

    3. sishatenjp

      sishatenjp

      xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdd

    4. WikoGaming
    5. WikoGaming
    6. KOV

      KOV

      Kasztan gdzie rcon?

  2. Dj Skała najlepszy jest

    1. Barti.

      Barti.

      byś zobaczyl co potrafi djbarti to by ci galy wyszly

    2. KOV
  3. Ahhh to winiary

    1. DaszeK

      DaszeK

      Ostatnio na zajęciach robilismy se z niego spagetti bez mięsa #polecam

    2. duck24

      duck24

      Musiało smakować xD haha

    3. KOV

      KOV

      No co bez mięsa też dobre ale z miesem i serem 100000000x lepszę

  4. Zastanawia mnie fakt, dlaczego ktoś usunął mój status na temat paru rocznic które się zbliżają zwłaszcza tej szczególnej - Forum

    1. AdiK..
    2. MrCzosnek*

      MrCzosnek*

      To są ważne rocznice!

    3. DaszeK

      DaszeK

      Widać jakieś dno nie może znieść faktu iż nasze forum zaraz będzie miało 2 lata ; - D Może w głębi duszy płacze że to tak szybko zleciało ; - DDDDDD

    4. Lukasz1393
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Pierwszy raz od dawna jestem aż tak, no, trudno mi to opisać w słowa https://www.youtube.com/watch?v=Kdtc40iogaA

    1. DaszeK

      DaszeK

      Normalnie ciary na plecach czuje jak to oglądam od samego początku

    2. ArthurFiNCH

      ArthurFiNCH

      Nom... i patrząc na dzisiejszą Polskę to chyba nie było warto xD

  7. DaszeK

    Elo na jakiś czas

    Elo na jakiś czas
  8. O maj gasz co sie na tym serwie wyrabia, KNXowi zabierają suppka za nic, za jedno małe przekleństwo, kwaziemu kradną rower, ktoś rozprowadza dane osobowe Krystiana6076 i w dodatku zbyk robi akcje charytatywną i rozdaje za darmo świeżaka

    1. Pokaż poprzednie komentarze  7 więcej
    2. ENOMEK.
    3. AdiK..

      AdiK..

      Łokieć pięta maka paka dam ci du*y za świeżaka

    4. DaszeK

      DaszeK

      Łokieć pięta maka paka napisze skarge na kovapl bo mam raka

    5. .Black
    6. KOV

      KOV

      Łokieć pięta 2 premiery Krystian rozdaje dzisiaj racery

  9. Jak widze te skargi na graczy to normalnie ułomność lvl 6076

    1. Pokaż poprzednie komentarze  5 więcej
    2. KOV
    3. mexuuu

      mexuuu

      uważaj bo skargę dostaniesz :x

    4. DaszeK

      DaszeK

      Ale na co mam uważać

    5. mexuuu

      mexuuu

      wiesz Krystian porobi ssy i skargę napisze XDD

    6. DaszeK

      DaszeK

      Ale co wy tak z tym krystianem ?

  10. Jeżeli wymiana wchodzi w rachubę to za cometa mogę dać Blade z żółtymi lampami licznikiem hydrą dachem oraz z pj, manane id 9 z lampami licznikiem i jakimś tuningiem, sentinela 1.6 z jakąś butlą LPG oraz 40k ;v
  11. http://mta4life.pl/topic/68512-tytuł-plis/ Te 3 kropki oznaczają że po prostu mój tytuł nie mógł się zmieścić bo jakiś error czy coś i no
    1. AdiK..

      AdiK..

      A co ty sobie myślisz,że co?

    2. DaszeK

      DaszeK

      że kasuj to natychmiast

    3. AdiK..

      AdiK..

      Nadal masz beke/śmiech/polew?

    4. DaszeK
    5. DaszeK

      DaszeK

      Ku chwale 4life dałem sobie taką rejke w bullecie 23092015

  12. Dwa lata KNXie dopiero za 7 dni ; - D Nie przesadzaj ; - DDDDDDDDD

    1. Baker

      Baker

      xddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd

    2. sishatenjp

      sishatenjp

      wiedzialem, ze knx cos klamie

  13. DaszeK

    Przystanek Ōmori, papa

    Elko Enom JK JK JK pamiętaj, 23.09.2015 18.46 ! Fb jak coś
  14. Chędożyć ci zgreda

  15. A takie głębokie statusy pisał że będziemy tracić graczy i że nic nie robimy w kierunku rozwijania serwa a teraz wraca ;v

  16. A ja sobie właśnie kupe robi słucham muzyki i gra w gta 3 na telefoniku a wy jak tam

    1. Krul.wd
    2. Baker

      Baker

      Kupa i papieros + szklaneczka kawy

    3. MrCzosnek*

      MrCzosnek*

      Siema Ci . . . O tej porze, każdy kupę robić może . . .

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin