Jest to najlepszy miesięcznik do tej pory. W końcu żadne błędy interpunkcyjne nie rzuciły mi się w oczy, gratulacje. Do zmian we frakcjach i administracji nie ma co się czepiać, to zawsze wychodziło wam dobrze, z resztą ciężko byłoby to spieprzyć. Dalej mamy relację z akcji służb, która jest fajnie napisana, następny jest wywiad z noname'em, którego nie doczytałem, jest nudny jak cholera. Kolejną częścią jest przedstawienie organizacji, ten fragment pominąłem, bo mnie to nie interesuje. Ankieta jak zwykle, krótka i nie pyta o nic konkretnego, nad tą częścią można popracować i zrobić to lepiej, może dorzucić analizę wyników poprzedniej ankiety w kolejnym miesięczniku? Byłby to ciekawy dodatek. Ogłoszenie o Flashu było zabawne, ale to raczej nie zasługa redakcji. Ostatnia część miesięcznika, czyli to pseudo opowiadanie było nawet fajne i przyjemnie się to czytało.