No my sobie imprezujemy na spawnie a tu SAPD wbija i Limitles swoim czołgiem XD i biero nas
Macie tu linkacze do Ssy:
http://imgur.com/Wkkncf6
http://imgur.com/IOanOE4
http://imgur.com/AKWRUx1
http://imgur.com/HEBDenw
http://imgur.com/9uONEJi
http://imgur.com/r316RLL
Pozdro dla Limitlesa i Loversa
hahahaahhah Megaaaa pośćig :DDD najlepsze w 14:13 wbijasz do radioli 7 radiol w tle i muzyka leci ,,A teraz idziemy na jednego'' xDDDDDD rozwaliło mnie to do końca.
Po pierwsze bugi w MTA nieumożliwiają wykonywania niektórych funkcji bowiem Bolek próbował stworzyć coś takiego i nie wyszło.Po drugie nie jest tak potrzebna od tego jest SAPD które posiada holowniki.Moim zdaniem frakcja jest nie potrzebna i nawet nie do stworzenia.
Model: Journey
Pojemność silnika: Chyba 1.6 Przebieg: 39369 jak na tą bryke mało.
Usterki: Bez Usterek.
Cena: No oczekuje 80k Ale malutkaaa licytacja.
ID: 39**. Kolor: Czerwono/Biały. Tuning: Posiada najdroższe czarne felgi to tyle. Kolor świateł: Standardowy. SS'y: Wstawie Obrazka odrazu a nie linka.
PS: Za kierownicą jest Noobek bo dałem mu auto żeby mi jeździł bo dostałem prawko
Model: Wayfayer,Bf,----..
Pojemność silnika: Byle jaka.
Przebieg: Byle jaki.
Stan techniczny pojazdu: Bez usterek.
Cena: 50k Tuning: Jak najwięcej xD lub bez. Inne: Byle jaki.
Dodam że w komisie duzo mniej dostaniecie a za 50k juz mozna kupic motorka za 30-40 juz Bfa mozna kupic lub Wayfayera Pisac Ofki!