Skocz do zawartości

Rolerek

Gracz
  • Postów

    48
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Rolerek

  1. 95k Ale jak sobie Tornadko sprzedam
  2. Rolerek

    [zrobienie]Napis

    Wymyślilem coś takiego
  3. No my sobie imprezujemy na spawnie a tu SAPD wbija i Limitles swoim czołgiem XD i biero nas Macie tu linkacze do Ssy: http://imgur.com/Wkkncf6 http://imgur.com/IOanOE4 http://imgur.com/AKWRUx1 http://imgur.com/HEBDenw http://imgur.com/9uONEJi http://imgur.com/r316RLL Pozdro dla Limitlesa i Loversa
  4. Jea wkońcu SPSA! Jak wrażenia??

    1. TwinTurbo^
    2. jawsikamsik*cvt

      jawsikamsik*cvt

      Ja osobiście też. Pjonka Twin :)

    3. Rolerek

      Rolerek

      Każdy woli coś innego :P

    4. ShowMe

      ShowMe

      Agent, dlatego pisałes podanie i plakales ze sie nie dostałes? XD

  5. Rolerek

    Miło było

    Wracaj Szybko! I PAMIĘTAJ O TYM! XDDD
  6. Model: <PCJ-600> Pojemność silnika: < 1.6cm> Przebieg: <3/4k rośnie> Usterki: <Bez usterek> Cena: <Licytacja od 110k Proponować!!!> ID: <Około 7k> Kolor: <Jasny Szary> Tuning:<Posiada CB> Kolor świateł: <Standardowy> SS'y: <Dam poniżej zdjęcia> Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: (roler)
  7. hahahaahhah Megaaaa pośćig :DDD najlepsze w 14:13 wbijasz do radioli 7 radiol w tle i muzyka leci ,,A teraz idziemy na jednego'' xDDDDDD rozwaliło mnie to do końca.
  8. Białooo <3 xD

    1. MrAsfurix

      MrAsfurix

      Poczekaj, wkrótce będzie brązowo-żółto.

  9. Po pierwsze bugi w MTA nieumożliwiają wykonywania niektórych funkcji bowiem Bolek próbował stworzyć coś takiego i nie wyszło.Po drugie nie jest tak potrzebna od tego jest SAPD które posiada holowniki.Moim zdaniem frakcja jest nie potrzebna i nawet nie do stworzenia.
  10. Dam Cluba na felach ID : 172 Na serwie: 2
  11. Wezmę jak selne swojego Journeya-Wana na felach bo chodzi po 90k ja selam za 80-75k to może kupie twj albo nwm bo BF-400 może kupuje ;_
  12. Model: Journey Pojemność silnika: Chyba 1.6 Przebieg: 39369 jak na tą bryke mało. Usterki: Bez Usterek. Cena: No oczekuje 80k Ale malutkaaa licytacja. ID: 39**. Kolor: Czerwono/Biały. Tuning: Posiada najdroższe czarne felgi to tyle. Kolor świateł: Standardowy. SS'y: Wstawie Obrazka odrazu a nie linka. PS: Za kierownicą jest Noobek bo dałem mu auto żeby mi jeździł bo dostałem prawko
  13. Model: Wayfayer,Bf,----.. Pojemność silnika: Byle jaka. Przebieg: Byle jaki. Stan techniczny pojazdu: Bez usterek. Cena: 50k Tuning: Jak najwięcej xD lub bez. Inne: Byle jaki. Dodam że w komisie duzo mniej dostaniecie a za 50k juz mozna kupic motorka za 30-40 juz Bfa mozna kupic lub Wayfayera Pisac Ofki!
  14. EDIT: Rezygnuje już mam./
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin