Skocz do zawartości

Rolerek

Gracz
  • Postów

    48
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Rolerek

  1. EDIT: Daje 40k
  2. Proponuje za Sabre 19k + Bliste Tu Ssy Blisty-Tune...Link http://imgur.com/JnpbDC3
  3. Model: Faggio! Pojemność silnika: Byle jaka! Przebieg: Byle Jaki! Stan techniczny pojazdu: Bez Usterek! Cena: Pisać ile chcecie! Tuning: Jak najwięcej! Inne: Jakiś Byle Jaki! xd
  4. Ja Bliste te i 19k oferuje nic wiecej
  5. Wiesz,ja ci oferuje 19k + Ładna tuningowana Blista Tutaj masz link do ssa http://imgur.com/dIL4jUv
  6. Nick z serwera: roler Nazwa kanału: Pokój Rolera Czy kanał jest używany: Tak Czy usunąć kanał: Nie
  7. Model: <Blista Compact> Pojemność silnika: < 1.6cm3> Przebieg: <77892.9--rośnie> Usterki: <BRAK> Cena: <30k Ale Czekam na Oferty Inne> ID: <7978> Kolor: <Jasno Niebieski na górze a na dole czarny> Tuning:<Czarne Felgi chyba 1097 oraz Wloty droższe na Masce i na Dachu> Kolor świateł: <Normalny> SS'y:
  8. Hej czołem wszystkim po dłuższej przerwie powracam w związku z tym że dostałem UB ale i tak mute mam na tydzień Widzimy się na serwerze
  9. No dobre nastawienie Lukasz To by było nie zapomniane
  10. Chodzi oto żeby było realnie. SAMD by brało rannych,
  11. Powinno się to zacząć np około 15?-17? zebrało by się dużo osób na spawnie San Fierro zaczeli by pisać coś tam że niby krzyczeć jak w Realu to by był dobry pomysł bo urealniło by to serwer wszystkie służby policja itd by się zjawiły zatrzymywać ich itd
  12. Uwaga! Największy i najlepszy projekt mam pomysł na serwerze 4life aby zrobić MARSZ NIEPODLEGŁOŚĆI Wszyscy się zbiora przyjadą służby mundurowe kto za lajkuje i komentuje!!!!!
  13. Rolerek

    Pożegnanie

    Tak jak w temacie odchodze z serwera oczywiśćie nie na zawsze za sprawą bezczelnego pana Rockusa który wyrzucił mnie z DES z powodu odwalania a sam nie powiem co zj* robi nie będe tu klnoł czy coś więc żegnam wszystkich wymienie tych najlepszych czyli Jacka,Lampekk,XQward,BylemTu,Vexuss,ziomeko,ZbyK, no to byli dla mnie najlepsi kumple . Kiedyś jeszcze pewnie wróce gdy będe miał czas i chęci na gre. Pozdrawiam także ades oby wam się udało papa
  14. Nabiłem 100 Ale nie zabardzo się podoba
  15. Rolerek

    Dom dla Rcona.

    No fajny fajny 10/10
  16. Ok no to pobiera się,będziemy koksić
  17. Ja to na Imetku śmigam ale chętnie dziś wbije na tego
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin