Model: <Blista Compact>
Pojemność silnika: < 1.6cm3> Przebieg: <77892.9--rośnie>
Usterki: <BRAK>
Cena: <30k Ale Czekam na Oferty Inne>
ID: <7978> Kolor: <Jasno Niebieski na górze a na dole czarny> Tuning:<Czarne Felgi chyba 1097 oraz Wloty droższe na Masce i na Dachu> Kolor świateł: <Normalny> SS'y:
Powinno się to zacząć np około 15?-17? zebrało by się dużo osób na spawnie San Fierro zaczeli by pisać coś tam że niby krzyczeć jak w Realu to by był dobry pomysł bo urealniło by to serwer wszystkie służby policja itd by się zjawiły zatrzymywać ich itd
Uwaga! Największy i najlepszy projekt mam pomysł na serwerze 4life aby zrobić MARSZ NIEPODLEGŁOŚĆI Wszyscy się zbiora przyjadą służby mundurowe kto za lajkuje i komentuje!!!!!
Tak jak w temacie odchodze z serwera oczywiśćie nie na zawsze za sprawą bezczelnego pana Rockusa który wyrzucił mnie z DES z powodu odwalania a sam nie powiem co zj* robi nie będe tu klnoł czy coś więc żegnam wszystkich wymienie tych najlepszych czyli Jacka,Lampekk,XQward,BylemTu,Vexuss,ziomeko,ZbyK, no to byli dla mnie najlepsi kumple . Kiedyś jeszcze pewnie wróce gdy będe miał czas i chęci na gre.
Pozdrawiam także ades oby wam się udało papa