Skocz do zawartości

Rolerek

Gracz
  • Postów

    48
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Rolerek

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nick : Roler Opis sygnatury : No to tak na sygnaturze ma być jakiś motocykl w stylu Cross. Ma być na górze napisane 4Life ten napis 4Life ma być niebieski na ukos I jak się da niech będzie miał cień. A napis roler ma być czarny I też na ukos i jak się da to żeby miał cień napis roler ma być Na środku większy od 4Life o kilka cm. Czas : A na jutro. Coś od siebie : Czekam i z góry dziekuje,doceniam prace
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nick (W grze): roler Pojazd (Marka): Oceanic Gleba (mocna, średnia, słaba): Średnia Czas (Na Kiedy potrzebna ci jest ''gleba''): Na dziś Coś od siebie: Gleba ma nie wystawać poza karoserie i nie trzeć o asfalt ma być takowa średnia
  6. Imię: Mam na imię Bartek Nick: Mój nick to roler Staż na serwerze: 276 godzin mam przegranych gram od 01.04.2015 Ogarniętość od 1 do 10: No tak około 8 Coś o sobie: Witam mam na imię Bartek mam 14 lat chodze do 2 gimnazjum pochodzę z woj.małopolskiego z miasta Tarnów. Interesuje się motoryzacją i grami komputerowymi.Jestem miły,spokojny,pomocny. Dlaczego chcesz do nas dołączyć: Dlatego bo chciałbym spróbować czegoś nowego np jak własnie studio filmowe. Pozdrawiam: RoLeR
  7. Pojazd który posiadasz: (Waschington z felami) Może będzie bardzo bym chciał zagrać Czy spełniasz wszystkie *? Tak oczywiśćie Czy bedziesz na 10:00 ? No wiadomo! Lubię to Odpowiedz Cytuj
  8. Nie thx najwyraźniej widze od ile jest licka i jakie to auto i ID za 7k manane niech sb kupi czy coś tam.... I nie wpiepszaj się w wątek jak nie dajesz ceny dzięki...
  9. Spoko Odcineczek,Prędkość troche za wysoka XD
  10. Nie dawać mi cen 7.6.5k Licytacja Od 10k Ślepi Okulary kupcie
  11. Licka jest od 10k... I nie wiesz ile to warte nie pisz ceny..
  12. Model pojazdu: Waschington. Przebieg: 74k+. Cena: Licytacja od 20k. ID: 7186. Kolor: Kolor Czarny. Tuning: Posiada czarne felgi id 1097 chyba bendzie na ssy. Kolor świateł: Normalne. SS'y: http://imgur.com/H4vHAAG Model pojazdu: Oceanic. Przebieg: 845km. Cena: Licytacja od 10k. ID: 497. Kolor: Kolor Czarny. Tuning: Posiada czarne felgi id 1097 Kolor świateł: Normalne. SS'y: http://imgur.com/SiEtiW1
  13. Rolerek

    Szczera Zabawa :D

    Może być Podoba się moja zabawa XD ?
  14. Rolerek

    Buffalo Tanio!

    Biore za 30k można obejrzeć ?
  15. Login z Mumble: roler Nazwa kanału prywatnego: Pokój Rolera Coś od siebie: Dzięki i hasło podam na pm.
  16. Rolerek

    Szczera Zabawa :D

    No i lecisz z nastepnym pytaniem ..
  17. Rolerek

    Szczera Zabawa :D

    Zabawa polega na tym że trzeba odpowiedzieć na pytanie w komentarzu osoby wyżej (Szczerze) No to Zaczynamy Kto dla ciebie z Ekipy Serwera wydaje się najmilszy ??
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. Rolerek

    X czy Y

    Sultan Pepsi czy Cola
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin