Siema, każdy robi konkursy a że mam teraz trochę gotówki to i ja zrobię.
Do wygrania jest 15.000 waluty serwerowej.
Co zrobić aby wziąć udział ?
1. Zalajkuj ten post.
2. Skomentuj ten post
3. Zaobserwuj mój profil na forum
Wyniki ? Nie wiem kiedy będzie mi się, chciało, ale nie dłużej niż za tydzien.
Powodzenia...
Szczerze? Średnie nie pamiętam żebym w tym miejscu wypadł z drogi nawet czasem laweta scinam go przy 120 więc. Pozatym jak już serio przy**** do samej deski i jakimś cudem wpadniesz z tego zakrętu to skończy się to za pewne niczym XD. No chyba że cisniesz deluxo i po dotknięciu ziemi po bardzo atrakcyjnym locie zrobisz 5 fikolkow. A gdy wpadniesz w te barierki no to niestety mechanik :X