Skocz do zawartości

KOV

Gracz
  • Postów

    199
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez KOV

  1. KOV

    Oznacz odwalacza

    @Michaler.fms + Rumpo
  2. Czemu auta których nie zatrzymałem dla siebie albo po prostu nie kupiłem drożeją a te które mam tanieją XD? 

    No dobra elegy chyba jako jedyne. 

    1. Michaler

      Michaler

      no jak nie jak tak

  3. KOV

    X czy Y

    ED161 tak musiałem posłużyć się przeglądarką. Shakes&Fidgdet czy Hero zero?
  4. Kozak delcia jeszcze dodal możliwość malowania tarcz i będzie supcio. 

    1. .szybki

      .szybki

      +1 do tego jeszcze poszerzanie felg jak i powiększenie i będzie sztos, jeszcze by się przydał up3 do -5/4 bo niektóre auta na up3 nie obniżają się zbyt dobrze

  5. Kiedy kupiłem 1 Turismo na 2.2 FT za 1.35kk zastanawiałem się czy było warto dać tyle za jedno auto. Teraz patrzę na te ceny i naprawdę nie wiem nawet jak mam to opisać. 

    1. .szybki
    2. TeamForEver

      TeamForEver

      Kiedyś kurła było...

    3. AdaSkoo

      AdaSkoo

      Chwała bogu że mam Turka 1.2 xD 

    4. Jarpi

      Jarpi

      2k16 turismo z salonu za 999.999 [*]

  6. KOV

    majątek whit'a :D

    Za Turka Stafford FT + Elegy FT + jeszcze cos ci dorzucę po prostu zapomniałem jakie mam auta. Pomyłka
  7. Podaj całe tune baki i czy interesuje cię wymiana?
  8. KOV

    @C

    Ile litrów LPG oraz jaka kwota cię interesuje ponieważ nie grałem od dawna i nie mam pojęcia ile to warte. A zaponialbym interesuje cię wymiana bo w gotówce mam tylko 80k?
  9. KOV

    @C

    Dodaj jakieś info lampy itd.
  10. Jakieś furki bym ci rzucił za nie jak interere to pw.
  11. Widzę że gospodarka serwera podupada coraz bardziej i bardziej. 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. KOV

      KOV

      Ciekawe ile teraz syfernus? 4kk?

    3. Michaler

      Michaler

      za 3,4kk stal na gielddzie

    4. KOV

      KOV

      Czyli x2 tyle co jakiś rok temu XDDDDDDDD i po co tu zarabiać wrócę na serwer mój majątek x1.5

    5. Sruta

      Sruta

      główny powód mojego odejścia. Niestety jak nic z tym nie zrobią to będzie lipa 

    6. Bregon.

      Bregon.

      wincej x2 bedzie gut gut

  12. Mój komputer ma depresję i nie działa opiszę Ci jego wygląd. Kolor szarawy jednak wygląda jak bialy rgb chyba 220 220 220 lampy niebieskie, felgi bbs czarne z visu spoiler. Jak się zdecydujesz pisz.
  13. Jestem za chodź myślę, że i tak nie zostanie to dodane. Jednak przydało by się sam wydałem na malowanie aut coś koło 100k nie licząc malowania felg.
  14. KOV

    [S] Elegy 2.2 FT

    Kultura poziom 'Wychowanie bez stresowe'
  15. KOV

    Nabijanie punktów

    No fajna masz tą tapetę.
  16. KOV

    MTA??

    Póki nie zrozumieciecie, że lepiej żyć offline.
  17. KOV

    Konkurs o samochód!

    Siema @MichalerJackson
  18. KOV

    Pochwal się swoim Majątkiem

    Klucze do rumpo, Sabre i jakieś Bullety śmieszne
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin