-
Postów
199 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Zwykłe
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez KOV
-
Widzę że gospodarka serwera podupada coraz bardziej i bardziej.
- Pokaż poprzednie komentarze 1 więcej
-
Ciekawe ile teraz syfernus? 4kk?
-
za 3,4kk stal na gielddzie
-
Czyli x2 tyle co jakiś rok temu XDDDDDDDD i po co tu zarabiać wrócę na serwer mój majątek x1.5
-
główny powód mojego odejścia. Niestety jak nic z tym nie zrobią to będzie lipa
-
wincej x2 bedzie gut gut