Wartość aut na tym serwerze nie jest jednoznaczna sam kupowałem auta za 70% tego za ile je sprzedałem, a czasem nabywcy udało się, jeszcze na nich zarobić więc ten Stafford dla nie jednego może być wart 700k a dla drugiego milion.
Na tym serwerze po prostu gospodarka już taka jest ma to swoje + i - osobiscie uważam jednak, że milion jako start licytacji to o wiele za dużo bo 900k to raczej granice wartości tego auta.
Pozdrawiam i polecam czasami i namawiam do tego żebyście się nie kłócili Koledzy, bo to tylko głupia gra.