Skocz do zawartości

Kendall.

Gracz
  • Postów

    21
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Kendall.

  1. english or spanish?

  2. mordo błędy naprawiaj bo Ci dużo czasu nie zostało xD

  3. a wiecie ze FedEx ma strzalke w nazwie? LOL co???

  4. Kendall.

    [Model] Elegalant

    fajna pszczułeczka ale ogólnie to śmieszne te tylne lampy takie troche za nisko wsadzone
  5. wszystkiego najlepszego sto lat


  6. niezłe z cb ziułko

  7. zycie nie mialo sensu ale pozniej zjadlem kebab misany misany i wszystko sie zmienilo

  8. Kendall.

    [Model] Fortune s13

    takim to bym smigal ale cos czuje ze latarnia na pierwszym zakrecie by pokonała panie frixo pozdrawima
  9. frixo prosze o przekazanie mi sadlera id 305

  10. Model: Bullet ID: 102864 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 13387,4km Dodatki: atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1074), tablica rejestracyjna ( ARTIE ), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, aplikacja eTransporter, przyciemnienie szyb (20%) + rozstaw kół +2 z przodu i z tyłu Cena: oferty (moze byc jakas ciekawa wymiana na oracle/comet retro Coś od siebie: SS’y: plis nie kasujcie foty do 18 beda
  11. 1700pp, 50k, MSK-1000 (1.6), Freeway (1.6), Vincent 1.6 na tune (113837), Sabre 2.4 FT bez nitra (59255) i domek id 558 za bulleta xD
  12. Model: Sabre Sport ID: 59255 Pojemność silnika: 2.4 Przebieg pojazdu: 33648,5km Dodatki: atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1074), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna ( FLEPER ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, przyciemnienie szyb (20%) Cena: oferty (moge sie wymienic) Coś od siebie: https://mta4life.pl/vehicles/?s=59255&check=59255 SS’y: https://imgur.com/a/2P2uvyD
  13. ja: kurde trzeba ograć jakieś rdr czy coś nie tylko to mta, ten weekendzik wolny to popykamy

    zbyk: w tym roku urodziny zrobimy wcześniej

  14. Wszystko świetnie ale czy jest możliwość przesunięcia startu Piątkowych eventów na chociaż 17:30? garstka osób w tym ja do 16 to w robocie siedzi :p
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin