-
Postów
363 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
1 -
Typ konta
Zwykłe
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez ArthurFiNCH
-
Co to się podziało z tymi frakcjami... Zamiast współpracować to jedni na drugich szukają brudów.
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Zapraszam, jeszcze tylko 3.5h http://mta4life.pl/topic/52152-sprzedam-tune-w-lokalizacji-san-fierro-downtown/page-2
-
Walczy... ale dziś to już zapewne nic nie da, gdyby napisał to od razu miałby jeszcze okazje na wytłumaczenie.
- Pokaż poprzednie komentarze 1 więcej
-
+ totalnie nie rozumiem wrogiego nastawienia zbyka, jak już pisałem. Powinno to być jeszcze raz przemyślane przez osoby decydujące tak jak to było z BarteckY
-
Przecież AFK w grze na służbie jest bardziej brany pod uwagę niżeli wyzywanie graczy i psucie respektu serwera.
-
Tylko, że osobą decydującą jest zbyk, jeżeli on jest wrogo nastawiony to tak pozostanie, w przypadku Bartka karę nadał Bolek, więc została ona wycofana.

-
hmm, zdaje mi się że podchodzę do tematu obiektywnie. Ależ oczywiście, wam wydaje się że wiecie lepiej czym się kieruje..
hm, ale lecimy dalej, w przypadku gdy była sprawa Barteckego, Bolek sam podjął decyzje, z którą my się nie zgadzaliśmy, bolek zrobił błąd bo nie spytał nas o zdanie. W przypadku tej osoby każdy z nas podjął decyzję, cała Administracja RCON jednogłośnie powiedziała "tak" przy tym wymiarze kary. Największym błędem Hyaka było to że się tym bezczelnie chwalił oraz...
-
...dawał taki przykład reszcie Administracji. Gdyby tego nie robił skończyłoby się na zawieszeniu. Co więcej, moja decyzja była przemyślana w 100% dlatego nie ma sensu kolejny raz o tym myśleć (zwłaszcza że każdy jest tego samego zdania).
-
http://mta4life.pl/topic/4659-aktualizacje-na-serwerze/page-10?do=findComment&comment=438340 Dlaczego nie ma max limitu?