Skocz do zawartości

ArthurFiNCH

Gracz
  • Postów

    363
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez ArthurFiNCH

  1. Co to się podziało z tymi frakcjami... Zamiast współpracować to jedni na drugich szukają brudów.

    1. Norbi1478

      Norbi1478

      Standard frakcji na 4lifie.

    2. Husiekk.beltek
  2. Dlaczego tego jeszcze nie ma na serwerze ;_;
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. ArthurFiNCH

    Most/edytowany

    Nawet fajny, jednak w złym miejscu się jak dla mnie zaczyna(lub kończy, zależy z jakiej strony paczać) na drugim screenie widać to najlepiej, trochę bym go na drugim screenie do prawej przesunął bo inaczej gracze będą tam skracali pod prąd.
  8. Jako, że zależy mi na sprzedaniu tego tune jeszcze dziś, wchodzi moja ulubiona zasada. Licytacja trwa do 21:00, jeśli zalicytujesz to tune za 105k i do 21:00 nikt Cie nie przebije - tune leci do Ciebie. Licytujecie od ostatniej oferty czyli: 150k. *Zastrzegam sobie prawo do sprzedania tune przed czasem jeśli oferta mnie zadowoli. (nie mogłem edytować poprzedniego posta.) EDIT: CebulaKPL potwierdził ofertę 150k, tak więc od teraz licytujecie od 150k.
  9. Jako, że gracz nie daje znaku życia, a mi zależy aby sprzedać to tune jeszcze dziś. ref
  10. Chciałem 185k, jednak na 165k się mogę ostatecznie zgodzić. Kiedy będziesz na serwerze?
  11. Walczy... ale dziś to już zapewne nic nie da, gdyby napisał to od razu miałby jeszcze okazje na wytłumaczenie.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. ArthurFiNCH

      ArthurFiNCH

      + totalnie nie rozumiem wrogiego nastawienia zbyka, jak już pisałem. Powinno to być jeszcze raz przemyślane przez osoby decydujące tak jak to było z BarteckY

    3. Hyak

      Hyak

      Przecież AFK w grze na służbie jest bardziej brany pod uwagę niżeli wyzywanie graczy i psucie respektu serwera.

    4. Hyak

      Hyak

      Tylko, że osobą decydującą jest zbyk, jeżeli on jest wrogo nastawiony to tak pozostanie, w przypadku Bartka karę nadał Bolek, więc została ona wycofana. ;)

    5. ZbyK.gg

      ZbyK.gg

      hmm, zdaje mi się że podchodzę do tematu obiektywnie. Ależ oczywiście, wam wydaje się że wiecie lepiej czym się kieruje..

      hm, ale lecimy dalej, w przypadku gdy była sprawa Barteckego, Bolek sam podjął decyzje, z którą my się nie zgadzaliśmy, bolek zrobił błąd bo nie spytał nas o zdanie. W przypadku tej osoby każdy z nas podjął decyzję, cała Administracja RCON jednogłośnie powiedziała "tak" przy tym wymiarze kary. Największym błędem Hyaka było to że się tym bezczelnie chwalił oraz...

    6. ZbyK.gg

      ZbyK.gg

      ...dawał taki przykład reszcie Administracji. Gdyby tego nie robił skończyłoby się na zawieszeniu. Co więcej, moja decyzja była przemyślana w 100% dlatego nie ma sensu kolejny raz o tym myśleć (zwłaszcza że każdy jest tego samego zdania).

  12. wiem, ale byłem o tej godzinie jedynym supportem na serwerze dlatego też zostawiłem włączone.
  13. Emialski nie licytuje tego tune, jeśli jednak chodzi o to co pisałem we wcześniejszym poście to PyZol kupił tune za 180k.
  14. na nie, powód prosty - na gorszych komputerach te latarnie czy co to jest będę generowały lagi.
  15. Ostatnia udokumentowana sprzedasz tego tune była za 180k tak więc liczę na większe oferty lub tune zostaje u mnie. http://mta4life.pl/topic/50407-%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BDlicytacja-najlepszego-tunera-sf-downtown-warsztat-tuningowy-%EF%BF%BD%F0%9F%91%88%F0%9F%91%88%EF%BF%BD/
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin