Skocz do zawartości

Makgor.WPL

Gracz
  • Postów

    152
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Makgor.WPL

  1. Model: Comet ID: 90226 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 3378 Dodatki: felgi (1076), moduł UP1, moduł UP4, kolor felg (███), podświetlenie licznika (███),Butla LPG: 25 litrów Cena: offerty Coś od siebie: Piekny Comecik, jeźeli cena mnie nie zadowoli auto zostaje u mnie SS’y: https://imgur.com/a/E9UVDnC
  2. Model: ZR-350 ID: 42877 Pojemność silnika: 1.8 Przebieg pojazdu: 12240km Dodatki: stereo, felgi (1080), wydech (1019), tablica rejestracyjna ( SCORPIO), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, kluczki a i korek wstydu (elpedzi) 75l ma Cena: Offki (wymiany tez biore pod uwage) Coś od siebie: kozak furka, nie bita w koncu nie wygladam na sadystę SS’y: https://imgur.com/a/zQD2UET
  3. Nick funkcjonariusza: AdiSss i Deliveczek. Data i godzina zdarzenia: 14.12.2021 zaczeło się to około 11:10 Pełen opis sytuacji: Zaczeło się niewinnie, funkcjonariusz Devileczek. zatrzymał mnie powodem zatrzymania było spowodowanie kolizji. Moim zdaniem, nie powinno być takiego powodu gdyż, to funkcjonariusz Devileczek. stojąc na chodniku postanowił nagle ruszyć mi pod koła. Pomińmy ten fakt gdyż filmików/ss żadnego nie mam (wszystko zadziało się niespodziewanie). Po paru minutach rozmowy z funkcjonariuszem doszło do mojej ucieczki. Funkcjonariusz Devileczek. rozpaczał za mną pościg. Wjechaliśmy w strefe bezprawia (DM). Gdzie uciekałem kilkoma uliczkami i nagle zostałem zabity przez randomowego gracza. Po paru minutach dostałem wiadomość prywatną od Funkcjonariusza AdiSss czy zostałem zabity, odpowiedziałem, że tak na co dostałem odpowiedź, że zostaję zamknięty w więzieniu po Pidzie. Nie rozumiem jakim prawem skoro nie raz już miałem podobny pościg gdzie byłem zabity przez randomowego gracza na strefie bezprawia i nie zostałem wsadzony do wiezienia po pidzie. Też nie zostałem postrzelony z tizera ani tym podobne, żeby były wykonywane dalsze czynności co do mnie. Moim zdaniem pościg skończył się w momencie gdzie zostałem zabity przez randomowego gracza. A jedyny w pobliżu funkcjonariusz Devileczek. wjechał w beczkę wybuchową na dm. Dowód, który to potwierdza całe zajście: Dowód na zabicie na dm: Rozmowa z Funkcjonariuszem AdiSss: Log wsadzenia do wiezienia, w którym powód według mnie wygląda jakbym zrobił to celowo w celu unikniecia kary: Ja, _KubasuKrolCJ_ zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
  4. Makgor.WPL

    Dobytek Kubasa

    wiem ze stac cie na wiecej zmierza to w dobrym kierunku
  5. Makgor.WPL

    Dobytek Kubasa

    Model: Buffalo ID: 70242 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 8600km Dodatki: felgi (1074), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (PO LEJMI), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, przyciemnienie szyb (20%) Cena: oferty Coś od siebie: Kozak dwuosobowa bandit fura. Jeśli cena mnie nie zadowoli auto zostaje u mnie. SS’y: https://imgur.com/a/QwxQk3U Model: Huntley ID: 88233 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 1250km Dodatki: hydraulika, felgi (1077), moduł UP1, moduł UP3, tablica rejestracyjna (D0ODCINY), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS Cena: oferty Coś od siebie: Kozak suvik do zadań specjalnych. Jeśli cena mnie nie zadowoli auto zostaje u mnie. SS’y: https://imgur.com/a/oF1Z0dg
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Makgor.WPL

    Domek kompo lv!!

    ta, no normalnie 4,5k
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Pisałem, żeby zabili ale nie mnie a funkcjonariusza, zaszło nieporozumienie. Trochę to takie naciągane bo w prawdziwym życiu, jeśli dostaje osoba z palalizatora, to dostaje w odległości 2/3 metrów, a nie 250/300m jak któryś z twoich kolegów strzelił w moja stronę. Ręczny w pojeździe był zaciągnięty, ponieważ opuściłem pojazd wiec przed tym zaciągnąłem ręczny żeby pojazd został w miejscu a nie żeby ktoś go wypchnął gdzieś. Nie można było po prostu wcześniej w grze wyjaśnić wszystkiego? Teraz oboje zmarnowaliśmy czas na pisanie skarg odwoływanie się do nich itp.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin