Witam, z tej strony Adept KubasuGames z San Andreas Road Assistance. Na samym wstępie powiem, że pisząc do mnie na discordzie, pisałeś do mnie w takim stylu jakbym, nie wiem co ci zrobił, chamskie odzywki
Nie będę tutaj, tak jak ty przytaczał rozmowy z discorda i twoich chamskich odzywek w moją stronę, bo nie po to tu jesteśmy, po prostu to przemilczę.
Co do samochodu, pisząc ze mną na discordzie nie określiłeś, skąd został zabrany pojazd. Napisałeś do mnie tak, że jasno dawałeś do zrozumienia, że zabrałem owego clovera z płatnego parkingu obok lawet (LS, dzielnicy Ocean Docks). Samochód został zaparkowany na trawniku co moim zdaniem nie jest parkingiem. Pozwolę sobie tutaj przytoczyć definicje parkingu z google.
Parking – wyznaczone miejsce służące do odstawiania (parkowania) pojazdów mechanicznych lub innych środków komunikacji
Moim zdaniem, parking jest oznaczony 3 poziomymi liniami, 2 po boku auta (z lewej i prawej strony) oraz 1 z przodu, bądź tyłu samochodu (w zależności w jaki sposób został zaparkowany). Przykładowe zdjęcie parkingu z liniami (https://imgur.com/a/hcekU1i)
Parkingi dodatkowo, są oznaczone znakiem pionowym, który informuje o tym, że tu znajduje się parking (https://imgur.com/a/g4U5dhL)
Dobrze, jeśli już mamy wyjaśnione, co to parking i jak on wygląda oraz jak jest oznaczony przejdźmy do screenshot'a twojego, według ciebie, dobrze zaparkowanego pojazdu. (https://imgur.com/a/DTEtgr3) Czy twoim zdaniem tak zaparkowany pojazd jest zaparkowany poprawnie? Według mnie nie. Może się mylę, ale wątpie.
Pozdrawiam, życzę miłego dnia,
KubasuGames