Nick funkcjonariusza: Fepher
Data i godzina zdarzenia: Dnia 08.11.2021 o Godzinie 10:41
Pełen opis sytuacji: Funkcjonariusz Fepher ruszył za mną w pościg po niezatrzymaniu się po przekroczeniu prędkości. Po paru minutowym pościgu uliczkami LV, autostrada LV-LS wjechałem w strefę bezprawia (DM). Po paru minutach kręcenia się po strefie bezprawia opuściłem pojazd, po czym zostałem postrzelony z Tizera z odległości około 300m przez któregoś z funkcjonariuszy, leżałem obezwładniony na ziemi dłuższy czas. Po czym wstałem i zostałem zabity przez jednego z graczy. Po prawie 30min zostałem zamknięty w więzieniu, chociaż nie byłem zakuty w kajdanki przez żadnego z Funkcjonariuszy. Moim zdaniem nie powinno być takiej sytuacji gdyż, postrzelenie z palalizatora, nie jest równoznaczne z zatrzymaniem.
Dowód, który to potwierdza całe zajście:
- Dowód (w postaci loga) że zostałem zabity przez gracza:
- Dowód (w postaci loga) z momentu wsadzenia do więzienia:
Posiadam również nagranie z całego zdarzenia:
Dodatkowo po całej sytuacji napisałem do Fephra dlaczego zostałem wsadzony do więzienia, oto jaka odpowiedz dostałem:
Ja, _KubasuKrolCJ_ zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.