Skocz do zawartości

Drax787

Gracz
  • Postów

    212
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Drax787

  1. Wyszło nieziemsko Jeśli będziesz chciał wersję bez mojego znaku wodnego zgłoś się do mnie na serwerze
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Drax787

    Wasze zwierzęta

    A ja oprócz kota i psa mam jeszcze jakieś zwierzęta... dość niecodzienne. SZCZURY! (Proszę nie mylić ze szczurami kanałowymi, te są ze specjalistycznej hodowli i przeznaczają dużą część swojego życia na mycie się Czyścioszki...) Rasti Śpioch xd Chloe (Czyt. Klołi) Jeśli wbijecie tutaj 5 lajków, wstawię zdjęcia młodych (Chloe jest matką xd).
  4. Nie miałem zbyt dużo czasu ale udało mi się zrobić coś takiego: Mam nadzieje że się podoba Jeśli mam coś zmienić pisz.
  5. Witam. Jestem początkująco-zaawansowanym grafikiem jeśli mogę się tak nazwać. Moje grafiki wykonuje najpóźniej do 3 lub 4 dni, po czym ukazuje je graczowi w tym poście i oferuje mu darmową grafikę z moim znakiem wodnym lub bez niego. Grafika bez znaku wodnego kosztuje gracza 500pln które przekazuje mi na serwerze. Potrafię wykonać: Paski dla frakcji / organizacji / biznesów; Loga dla frakcji / organizacji / biznesów; Sygnatury; Awatary. Nie wykonuję banerów na YouTube! WZÓR: Nick w grze: Rodzaj grafiki (pasek, logo, sygnatura, awatar): Co ma się znajdować na grafice (Dokładnie i ze szczegółami): Przykładowe grafiki które wykonałem: Jest ich o wiele więcej lecz nie będę robił jednej strony przykładowymi obrazkami ;D Zapraszam serdecznie do składania zamówień! (Zamówienia bez wzorów będą odrzucane!)
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Drax787

    Grafiki By Drax

    Do zamknięcia. Odchodzę z serwera. (zamówienia u góry zostały anulowane przez graczy składających je.)
  11. Drax787

    To już koniec...

    Tak jak w temacie, nie będę się rozpisywał. Spędziłem tutaj dość dużo miłych chwil, ale odchodzę. Dlaczego? Moim zdaniem serwer się zepsuł, wszędzie panuje faworyzacja, ceny są coraz bardziej zawyżane a w pracach zarobki są takie same. Administracja nie robi tego co powinna.<----- (Nie wszyscy) Pozdrawiam osoby które były dla mnie dość ważne: -MRpompom -Robek -R@DClip Pozdrawiam również inne osoby które nie znalazły się u góry, z pewnością te osoby wiedzą o kim mówię. Jeśli ktoś prosiłby o kontakt proszę pisać pw. W tej chwili przenoszę się na inny serwer. Żegnajcie wszyscy. Drax
  12. Drax787

    Grafiki By Drax

    Witam! No więc widzę że muszę zrobić nowy temat! Ale to nie szkodzi! Moje grafiki wykonuje najpóźniej do 3 dni, potrafię zrobić: -Paski do frakcji/organizacji -Loga do frakcji/organizacji -Sygnaturki -Awatary NIE WYKONUJĘ BANERÓW NA YOUTUBE! Każdy kto chce zamówić grafikę musi stosować się do poniższego wzoru! Każde zamówienie bez wzoru zostanie odrzucone! WZÓR: Nick z serwera: Typ grafiki (Logo,sygnaturka,pasek,awatar): Co ma się na niej znajdować (Dokładny opis, jakie zdjęcie czy mają być napisy itp.): Wynagrodzenie (Nieobowiązkowe): Coś od siebie (Nieobowiązkowe): Przykładowe grafiki które wykonałem:
  13. 1. Wyczyścić Lapka. ( W środku) 2. Używać CCleanera 3. Nie instalować zbyt dużo na dysku na którym jest windows. (Ja mam 3 partycje dysku , 1, na windowsa, 2 na programy i 3 na gry ;D, i komp chodzi mega sprawnie choć jest z 2008r.)
  14. Mi także ty mój ,,Noł lajfie''
  15. Zrobiłem takie coś: I zauważyłem że właśnie wkleiłeś sobie coś innego, jeśli spodobał ci się napis to wyślij mi link do oryginalnej grafiki bez napisu, to dorobie ci właśnie ten ;D EDIT: Napis został wzbogacony o połysk ;D
  16. Potrzebne mi jest więcej informacji, czy chcesz tylko jakieś zdjęcie jako sygna, czy jakieś napisy itp.
  17. Początkowo wyszło mi to tak: Myślę że całkiem nieźle, jeśli oczekujecie czegoś więcej, proszę dać mi znać. Mam bardzo dużo czasu i chętnię pomogę przy rozwoju radia.
  18. Proszę o to sygnaturka, dodałem wersję z logiem serwera i bez, jeśli masz jakieś inne preferencję gdzie co ma być lub czy coś zmniejszyć to pisz, bo ja nie mogę uznać gdzie ci się będą napisy/loga podobać a gdzie nie ;D
  19. Witam! Ostatnio zacząłem się interesować grafiką i postanowiłem że też założę sobie że tak powiem ,,swój kącik''. Jestem początkowym grafikiem, jeśli mogę się tak nazwać, więc wielkiej furory to raczej nie zrobię. Jakie grafiki robię: -Awatary -Sygnaturki -Paski dla organizacji, biznesów itp. Oto wzór do którego proszę się stosować, zamawiając grafikę: Typ grafiki (Awatar,Sygnaturka,Paski): Co na niej chce: Kwota za wykonanie pracy (Nieobowiązkowe lecz chętnie przyjmę): Na kiedy potrzebujesz grafiki (Nieobowiązkowe): Przykładowe grafiki które wykonałem: Zapraszam do składania zamówień !
  20. Uje***a Zbyka pszczoła, i tak ,,Zbyk'uś'' sobie woła - Za me jęki, za me bóle, rozpie****e wszystkie ule! Hyhyhy
  21. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  22. Drax787

    [GRAFIKA] By RaveX

    Napis na Sygnaturce: Drax (Jakąś fajną czcionką, wprost z NFS'a ) Rozmiar Sygnaturki: Chciałbym żeby była dość szeroka, lecz nie za wysoka, coś podobnego do twojej sygnaturki z białą S15 Tło Sygnaturki: Najlepiej sportowy samochód, na jakimś krajobrazie ;3 Wynagrodzenie (Nie obowiązkowe, lecz przyjmę): Jeśli uda mi się coś skołować to na pewno sypnę ;D Informacje dot. grafiki: Proszę o estetykę wykonania. PS: Pozdrawiam! Świecie, Kujawsko-Pomorskie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin