Witam!
Ostatnio zacząłem się interesować grafiką i postanowiłem że też założę sobie że tak powiem ,,swój kącik''.
Jestem początkowym grafikiem, jeśli mogę się tak nazwać, więc wielkiej furory to raczej nie zrobię.
Jakie grafiki robię:
-Awatary
-Sygnaturki
-Paski dla organizacji, biznesów itp.
Oto wzór do którego proszę się stosować, zamawiając grafikę:
Typ grafiki (Awatar,Sygnaturka,Paski):
Co na niej chce:
Kwota za wykonanie pracy (Nieobowiązkowe lecz chętnie przyjmę):
Na kiedy potrzebujesz grafiki (Nieobowiązkowe):
Przykładowe grafiki które wykonałem:
Zapraszam do składania zamówień !