Siemanko!
Nudziłem się w domu więc postanowiłem że zrobię coś do MTA.
Tak powstał mój pierwszy motyw. Jest to oficjalna skórka MTA Lighter black lecz troszkę przeze mnie przerobiona.
Niestety nie mogę pokazać jak prezentuje się skórka w tym poście, lecz uważam że warto ją pobrać
Link:
http://www.mediafire.com/download/8kuiydfy6mymk0z/MotywMTAbyDrax.zip
Jak ją zainstalować ?
- wypakowujemy pobrany plik, tak, aby mieć sam folder,
- wchodzimy do folderu z MTA,
- szukamy folderu ,,skins",
- do folderu ,,skins" wrzucamy folder o nazwie ,,MTA Theme by Drax"
- wchodzimy do MTA,
- ustawienia
- zakładka interfejs,
- skórka,
- wybieramy wgrany motyw.