Skocz do zawartości

Drax787

Gracz
  • Postów

    212
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Drax787

  1. To może lepiej od razu zrobię wszystkie paski dla tej organizacji ?
  2. Wzór na zamówienie: Nick w grze: Typ grafiki (Awatar, Sygnatura, Logo, Paski): Tło (Napisz jakie ma być tło lub podaj do niego link): Dodatki (np. logo 4Life): Napisy na grafice (Wypisz wszystkie): Co ma się znajdować na grafice (rozmieszczenie tekstu i dodatków): Wykończenie grafiki (Zanikanie, ramka, zwykłe): ----------------------------------------------------------------- Zamówienia bez wzorów będą odrzucane! Zamówienia Troll będą nagradzane skargą na gracza! --------------------------------------------------------------------- Moje prace: KLIKNIJ TUTAJ Poprzedni temat z moimi grafiikami: KLIKNIJ TUTAJ
  3. Typ: Domek Lokalizacja: Los Santos, Commerce Cena wynajmu 24h: 250PLN Cena nieruchomości: KT: 5000PLN, Licytacja od 500PLN Opis: Ładny domek z garażem w którym pomieści się wiele pojazdów. SS'y: Kliknij TUTAJ
  4. Siemanko! Nudziłem się w domu więc postanowiłem że zrobię coś do MTA. Tak powstał mój pierwszy motyw. Jest to oficjalna skórka MTA Lighter black lecz troszkę przeze mnie przerobiona. Niestety nie mogę pokazać jak prezentuje się skórka w tym poście, lecz uważam że warto ją pobrać Link: http://www.mediafire.com/download/8kuiydfy6mymk0z/MotywMTAbyDrax.zip Jak ją zainstalować ? - wypakowujemy pobrany plik, tak, aby mieć sam folder, - wchodzimy do folderu z MTA, - szukamy folderu ,,skins", - do folderu ,,skins" wrzucamy folder o nazwie ,,MTA Theme by Drax" - wchodzimy do MTA, - ustawienia - zakładka interfejs, - skórka, - wybieramy wgrany motyw.
  5. Jeśli moje logo wygra, to dorobię paski
  6. Super! PS: Czyżbym widział farbki olejne z Humbrola ?
  7. Tak jak w temacie, pokazujemy co mamy na pulpicie swojego komputera
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. No dobra. Stratum - 23k Więcej raczej nie dam. Rezygnuje.
  10. Lepiej zakupić Stratuma z felgami i CB za 20-25k czy Stratuma Full vizu za 50-60k ?
  11. Taki tam stary cejot Zazwyczaj spokojny ale łatwo go zdenerwować
  12. Zdałem Podstawówkę xdd Średnia: 4,72
  13. Nie musisz płacić, wystarczy że polecisz mnie swoim znajomym
  14. Czekam na serwerze na zapłatę w wysokości 500pln.
  15. Wzór na zamówienie: Nick w grze: Typ grafiki (Awatar, Sygnatura, Logo, Paski): Tło (Napisz jakie ma być tło lub podaj do niego link): Czy na grafice ma się znajdować logo 4LIFE? (Jeśli tak napisz w jakim kolorze) : Napisy na grafice (Wypisz wszystkie): Rodzaj napisów na grafice (Wybierz z opcji): Wykończenie grafiki (Wybierz z opcji): Kształt grafiki (Wybierz z opcji): ------------------------------------------- Opcje grafiki: - Logo 4LIFE (Zarówno w normalnej barwie jak i kolorowanej np. czerwone logo) - Wykończenie grafiki (Normalne, Ramka, zanikanie) - Kształt grafiki (Prostokąt, kwadrat, koło) - Rodzaje napisów (normalny, z konturami, z cieniem, z gradientem) ------------------------------------------------------------------------------------- UWAGA! Pisząc zamówienie uwzględnij wszystkie szczegóły! Ponieważ to od ciebie zależy np. jaki będzie tekst i gdzie on się będzie znajdował. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ Zamówienia bez wzorów będą odrzucane! Zamówienia Troll będą nagradzane skargą na gracza! --------------------------------------------------------------------- Moje prace: KLIKNIJ TUTAJ
  16. Mam nadzieję że się podoba
  17. Jeśli mógłbym ci jakoś pomóc bo widzę że masz potencjał... Dobierasz naprawdę fajne tła ale postaraj się dodać jakieś cienie do napisów i obowiązkowo do loga serwera. Wtedy twoje grafiki będą wyglądały o wiele lepiej
  18. Dokładnie... Wielki ,,miszcz'' który dał ,, Jest to coś na styl wopr lecz nazwa Jednostka Wodna SAFD '' i myśli że mu ktoś zrobi grafikę idealną. Tak samo jak zamawiałeś u mnie kolego grafikę też dałeś 4 rangi a potem wielce zawiedziony bo sygnaturka ma tylko kilka wyrazów na jakimś tle. Jak to powiedział Frixo - ,,Rusz du**ę i sam zrób''
  19. Jeśli uważasz że robienie grafiki jest łatwe to sam zrób lepsze mistrzu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin