Skocz do zawartości

Drax787

Gracz
  • Postów

    212
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Drax787

  1. Dowiedz się jak robić grafiki to będziesz wiedział ile to wymaga pracy.
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nick chwalącego*: Drax787 Nick chwalonego*: MrZatrzymany oraz Frrankliin Powód pochwały*: Bardzo dobre odegranie akcji RP. Opis zdarzenia: No cóż, widziałem że chłopakom się nudzi to w grze zbiłem sobie głowę, od razu zareagowali i odegrali na prawdę fajną akcje. Data zdarzenia*: 20.06.2017r. Świadek: Spartakus był podczas badań RTG. Dowód w postaci ss'ów lub logów*: http://imgur.com/a/QmXqx Zamazałem kwestie osób postronnych.
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Faktycznie! Zmieniłem domyślny program do otwierania na inny po czym z powrotem zaznaczyłem WinRARa i działa! Dzięki wielkie kolego!
  9. Hej! Piszę bo mam taki mały problemik związany z ikonkami, jak wiecie pliki z rozszerzeniami .rar .iso mają ikonki trzech książeczek lub w przypadku .iso płyty. Dzisiaj coś mi się popsuło i musiałem zaznaczyć aby pliki z takimi rozszerzeniami otwierały się domyślnie takowymi programami - WinRARem oraz UltraISO. Gdy to zrobiłem, ikonki były... ale nie normalne jakie powinny być tylko takie w białej kartce. Zna ktoś z was jakiś programik który przywraca dawne ikonki ?
  10. Drax787

    Kawały

    Ale zło...
  11. Drax787

    Problem z mikrofonem.

    Nie wiem, sterowniki? A może coś jest źle zaznaczone?
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Drax787

    Prośba o grafikę RaveX

    Taka prosta, skromna.
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Czy wam ludzie już odpie****a? Do GTA SA krótsza droga hamowania? Przecież zatrzymanie się w tej grze jest banalne, przy prędkościach typu 300km/h to troszkę się poleci ale bez przesady...
  16. Drax787

    Grafika by GpieS

    Oj kolego, zjadło Ci coś chyba w linkaczu bo jest napisane że nie znaleziono takiej strony
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin