Skocz do zawartości

Drax787

Gracz
  • Postów

    212
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Drax787

  1. Drax787

    Grafiki by Drax

    OGŁOSZENIE Niestety aktualnie nie mam ochoty na robienie żadnych grafik, pewnie za kilka tygodni temat powróci, nie zrozumcie mnie źle, ale jak mam robić te grafiki to chcę aby wyglądały dobrze PS: Jak będę miał czas to być może Ci zrobię RaveX tą sygnaturkę.
  2. Drax787

    [TOP 10] Disco Polo

    Co to jest? Nie ma Audi w LPG, nie ma Zenka... Nie polecam! XD
  3. Drax787

    Grafiki by Drax

    OGŁOSZENIE Z powodów prywatnych oraz zmęczenia spowodowanego licznymi zleceniami (Zaskoczyliście mnie z tym) zawieszam chwilowo temacik i wracam do przyjmowania zleceń od poniedziałku tj. 05.06.2017r. Jeśli pilnie potrzebujecie grafiki, polecam wam zajrzeć do mojego ziomeczka Hinoxa, sporo potrafi http://mta4life.pl/topic/59328-grafika-by-hinox/
  4. Drax787

    Grafiki by Drax

    W takim razie powiedz Bońkowi że gotowe
  5. Drax787

    Grafiki by Drax

    Druga wersja z takim tam napisem.... xD
  6. Proszę bardzo... Drugi awatar robiony od podstaw w GIMPie
  7. Drax787

    Grafiki by Drax

    Twoje wymagania... xD
  8. Drax787

    Grafiki by Drax

    No... chyba nie wyszło źle.
  9. Drax787

    Grafiki by Drax

    Trzymaj! Jeśli chcesz awatar napisz mi konkretniej czego chcesz.
  10. Mam nadzieję że się podobają EDIT: Skoro mówisz że fajne Audi to Ci zrobiłem jeszcze awatar z Audi R8
  11. Drax787

    Grafiki by Drax

    Robię grafiki takie o jakie prosi składający zamówienie. Moje inne prace, proszę bardzo:
  12. Drax787

    Grafiki by Waliza!

    ,,popracuj troche nad tym ^^''
  13. Drax787

    Grafiki by Drax

    Ech widzę że nie załapałeś... Szkoda słów xd
  14. Drax787

    Grafiki by Drax

    Wszystko fajnie pięknie,ale sygnatura za duża,nie mogę wkleić do sygny Chodzi o rozmiar (Kb), czy o wielkość, za szeroka lub za wysoka ? Sprawdzałem i nie powinno być z grafiką żadnego problemu.
  15. Manana! Sabre czy Buffalo ?
  16. Drax787

    Grafiki by Drax

    Proszę bardzo, dodałem u góry, ale to tylko nie liczne moje prace które wyszły mi szczerze średnio, tych lepszych niestety nie posiadam gdyż formatowałem komputer i nie zapisałem tych plików.
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin