Jump to content
 • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.

Bartx...

Gracz
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

 • Typ konta

  Zwykłe

1 Follower

About Bartx...

 • Rank
  Nowicjusz

W świecie gry

 • ID konta gracza 144606
 • Nick Bartx...
 • Data rejestracji 2018-11-21 18:42:50
 • Ostatnio widziany 2018-11-21 18:42:58
 • Łączny czas gry 0 godz. 02 min.
 • Respekt
  0
  Life Points
  0
  Punkty karne
  0

Recent Profile Visitors

261 profile views
 1. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 2. Bartx...

  Model znaczka Informacji

  syf jak ch*j
 3. Bartx...

  Sprzedam Enus Stafford ~ Pierwszy model.

  Sprzedane.
 4. Bartx...

  Sprzedam Enus Stafford ~ Pierwszy model.

  Początek dobry, ale to nadal niezbyt atrakcyjna kwota po tej stronie barykady.
 5. Model: Enus Stafford. ID: 2255 ~ 1 model na serwerze. Pojemność silnika: 1.6dm3 Przebieg pojazdu: Około 2.000km. Dodatki: Instalacja LPG 75dm3, Ogranicznik + CustomPlate. Cena: Zacznijmy od 350.000PLN w licytacji. Kup Teraz - 610.000PLN (Do Negocjacji). Coś od siebie: Na sprzedasz trafia wirtualny odpowiednik Rolls-Royce'a a mianowicie Enus Stafford. Nie trafia to pierwszy lepszy model, a pierwszy na serwerze, co już daje pewnego smaczku dla kolekcjonerów. Vmaxowców, oraz ludzi "Kupie w salonie nowego" proszę o opuszczenie wątku. Jest to temat przeznaczony dal wirtualnych koneserów pojazdów, którzy kolekcjonują dla własnej przyjemności ów wozy. Wymiany również wchodzą w grę, jestem skłonny dopłacić kilka zaskórniaków, za coś sportowego / unikatowego. ===================================================================== ===================================================================== ===================================================================== ===================================================================== =====================================================================
 6. Nick na forum: Bartx.Login w grze: Bartx.Link do profilu :https://mta4life.pl/profile/209-bartx/Rodzaj kary: Wygląda na banaPowód: <Tutaj podaj dokładny powód z jakim otrzymałeś karę>Nick osoby nakładającej kare: Nie wiem nie logowałem się dłuuuugo.Data otrzymania kary: Pi razy drzwi 2016 / 2017Długość kary: A nie wiemOpis sytuacji: Wchodzę sobie na serwer, i z przyzwyczajenia chce przejrzeć transakcje, no i tyle z transakcji bo to z kontem i na forum, no niezbyt mi to pasuje. Kiedyś jakiegoś bana wyrwałem nie pamiętam dokładnie za co.Coś od siebie: No co chce uzyskać pełną funkcjonalność konta.Odnośniki do poprzednich apelacji: --
 7. A jakby tak.... może kiedyś?

  1. Show previous comments  1 more
  2. Pingwinooo

   Pingwinooo

   Sima Bartx

  3. Bartx...

   Bartx...

   Kur*a pingwin

  4. Pingwinooo

   Pingwinooo

   xDD pamietam

   Edited by Pingwinooo
 8. Bartx...

  Int_Siłownia w stylu Grove Street

  Porażka nawet jeśli pierwszy raz używałeś paczki obiektów. Nie wiedziałem, że da się zepsuć mapę aż tak bardzo. Tak się złożyło, iż moja pierwsza przymiarka do paczki na której pracowałeś, to również była siłownia. https://imgur.com/a/a6mr8hs
 9. Bartx...

  Nowa Praca - Kopalnia

  Wow nowa praca, Hmmm a kiedy a no 1 grudnia tak całkowitym przypadkiem pewnie co? A poprzednia większa aktualizacja w 2017 w lipcu hmmmm co nie?
 10. Bartx...

  Sprzedam Stafford 1 model na serwerze!

  Mogę zejść na 450 000zł
 11. Bartx...

  Sprzedam Stafford 1 model na serwerze!

  Tego uranusa to ja miałem nawet z lepszym tune. I dostałem go za staffa 2ns bez takiego tune jak ten, więc możesz sobie odpuścić tego uranusa.
 12. Model: Stafford ID:2255 - 1 model na serwerze Pojemność silnika:1.6 Przebieg pojazdu: ~2k Dodatki:Felgi, LPG 75l, Organicznik, CBCena: Licytacja od 250k cena sprzedaży natychmiastowej 490k / ciekawe wymiany. Coś od siebie:Ładny Rarytas jeżeli chodzi o pojazdy. SS’y: Potem się po nie rusze.
 13. Bartx...

  [ME] Interior Przebieralni

  Ogólnie rzecz biorąc to ostra średniawka. Fakt ratuje tu tylko to, że jest to na obiektach z MTA zrobione, bez żadnych dodatków. Ale ogólne wykonanie i pustka tego miejsca tylko krzywdzą tę mapę.
×

Important Information

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Privacy Policy