Skocz do zawartości

Dexter.

Gracz
  • Postów

    168
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Dexter.

  1. Uranus sprzedany. Został Jetmax.
  2. Nie wiem czy nie widzisz czy nie założyłeś okularów, ale licka jest od 70k a nie 35k. Radzę czytać ze zrozumieniem na przyszłość
  3. Uranus 1.8 full vizu
  4. Oj RasTi, a Ty dalej o tym pamiętasz Sprzedam go za tyle ile go kupiłem lub trochę więcej. Za mniej nie ma szans, bo aż tak ze sprzedażą mi się nie śpieszy ;P No i dorobiłem kluczyk.
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.

  8. To ile Ty masz lat Admaxis? Ja z chęcią polemizowałbym z Tobą na wszelakie tematy, jednakże nie było dane nam się poznać lub pogadać kiedykolwiek. Może to przez to, że jestem mniej znanym graczem, chociaż gram od roku na 4life. Au revoir inconnu!
  9. Model: Uranus V-Max: 155 Pojemność silnika: 1.8 Przebieg: 2629 Usterki: igła Cena: licka od 70k mp 1k kt 80k ID: 14586 Kolor: zielono pomarańczowy Tuning: PJ, fele do malowania Kolor świateł: Zwykłe białe SS'y: Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Zapoznałem się - Dexter. Model: Jetmax V-Max: chyba 150 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg:2033 Usterki: Igła Cena: 210k nego ID: 5815 - Pierwszy na serwerze Kolor: Żółto- czarny Tuning: Dodatkowy kluczyk Kolor świateł: - SS'y: - Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Zapoznałem się - Dexter.
  10. Dexter.

    Kupie coś do 130k!!!

    Buffalo 1.8 ~ malowane fele, LPG 75L oraz podświetlany na niebiesko licznik. Cena to 140k nego.
  11. To już nieaktualne.
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Brak zainteresowania. Proszę o @lock
  14. No tak oczywiście Namik209. Ja już znam Was a później będzie za 100k na giełdzie hehe Czekam na dalsze oferty
  15. Wybacz RasTi, ale już wolę zostawić sobie tego Jetmaxa. Nie mam aż takiej potrzeby, aby go sprzedawać
  16. Mało? To jest dużo jak za dwa waltony. 5k max i ani grosika więcej.
  17. KDrew. Jutro koło 22 będę na serwerze
  18. Model: Feltzer V-Max: 159 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: 5606 Usterki: Igła. Cena: 55k nego ID:2915 Kolor: Srebrny Tuning: LPG 75l, fele oraz rejka "Davidos" Kolor świateł: Białe SS'y: - Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: .JasieK. Model: Jetmax V-Max: chyba 150 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg:1979 Usterki: Igła Cena: 210k nego ID: 5815 - Pierwszy na serwerze Kolor: Żółto- czarny Tuning: Dodatkowy kluczyk Kolor świateł: - SS'y: - Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: .JasieK.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin