Skocz do zawartości

Dexter.

Gracz
  • Postów

    168
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Dexter.

  1. Matko, to za********e wyszło. Podoba mi się całość, ale szczególnie moment z moim starym Sandking'iem
  2. Ja odpadam. Więcej nie dam, bo nie warto.
  3. Daję 12k ,ale musiałbyś poczekać, ponieważ mam zwolnione łącze internetowe i nie dam rady wbić na serwer.
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Model: Manana V-Max: 130 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: 895km Usterki: brak Cena: Licytacja od 0 ID:1978 Kolor: Czarny Tuning: Felgi Malowane , LPG 25l Kolor świateł: biale SS'y: http://imgur.com/a/WgoLG Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: MisterChlebek dam za nią 10k
  6. Zostajesz. Wszystko się wyjaśni
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Dexter.

    [SPRZEDAM] Sabre

    Ciperek. zrezygnował, więc narazie wygrywa saszadokabiny.
  9. Dexter.

    [SPRZEDAM] Sabre

    Na razie wygrywa Ciperek.
  10. http://mta4life.pl/index.php?/topic/33729-sprzedam-sabre/
  11. Dexter.

    Licytacja Savanny

    Niebieska tapicerka nie jest tuningiem..
  12. Dexter.

    można lock

    To troll, bo nikt normalny nie kupiłby Tornado za 100k hahaha
  13. Model: Sabre V-Max: 162 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: 79k Usterki: Igła. Cena: licka od 37k, kup teraz 47k ID: 6303 Kolor: Ciemny szary Tuning: LPG 75l, rejka "FRYTEK" , pomarańczowe podświetlenie licznika, fele Kolor świateł: Zwykłe białe. SS'y: <opcjonalnie można wstawić> Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: .JasieK.
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. A zamierzasz powrócić? Mam przynajmniej taką nadzieję. Może nawet się nie znamy, chociaże może z widzenia. Jednakże wiesz jak odchodzi jakiś gracz co go znam nawet z widzenia, to mi się smutno robi. Brakuje mi tych mordeczek, np. Takiego JaneG'a lub Oxygeny. Jak wrócisz to odezwij się do mnie mordeczko
  16. Dexter.

    Mała duża przerwa.

    3maj się Krulu złoty i wracaj szybko. Pewnie mnie nie pamiętasz, bo kilka razy nick zmieniałem, ale byliśmy kiedyś sąsiadami na Grove Street
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin