Skocz do zawartości

Dexter.

Gracz
  • Postów

    168
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Dexter.

  1. Dexter.

    tymczasowa przerea

    Kumplu, nie było mnie od 2 dni na serwerze, więc nie wiem co się stało. Jednakże wszystko będzie dobrze. W razie potrzeby pisz, a w miarę moich możliwości postaram się pomóc. Masz u nas wsparcie Mordunio
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Dexter.

    [K] Coś ciekawego

    Manana 2.0 id 18 lampki pomarańczowe, fele, tłumik oraz LPG 25L cena 110k nego
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Dexter.

    Kupię Manane

    Manana 2.0 id 18 lampki pomarańczowe, fele, tłumik oraz LPG 25L cena 110k nego
  6. Ja jestem na nie. Pewnie pomyślicie, że jestem idiotą etc. bo taki świetny pomysł przecież etc. To jest tylko gra, a gra się dla przyjemności. Pragniesz zostać nauczycielem lub mentorem. A to przecież nie szkoła. Załóżmy, że chciałbym do tej frakcji dołączyć. Musiałbym się uczyć tego o czym wspomniałeś. Jednakże niestety na tą naukę nie miałbym czasu. A dlaczego? Bo jestem studentem i czas na naukę poświęcam jedynie na sprawy związane ze studiami. Gdyby tu grali sami dorośli to pomysł byłby dla mnie do przejścia. Jednakże gra tutaj od groma osób w przedziale około 12-16 lat. Frekwencja w Twojej frakcji byłaby słaba ze względu właśnie tej nauki. Woleliby dojść do innych. Ale z drugiej strony Ci co byliby w tej frakcji to można byłoby ich uważać za inteligencję. Pozdrawiam i życzę powodzenia
  7. Wiem, że xLampekx ją dostał od kuzyna. A Ronal to powinien się wstydzić...
  8. Toć jest już oferta 85k..
  9. Za 146k sprzedam Ci Mix. Bądź dzisiaj na serwerze koło godziny 21-22
  10. Dexter.

    Cześć!

    Ja w sumie nie rozumiem jednej rzeczy. Niech mi wytłumaczy ktoś, dlaczego jeśli osoba gra także na innym serwerze to jest od razu linczowana na innym? To jest tylko i wyłącznie jego sprawa. Żyjemy w Polsce, a u nas utrojem politycznym jest demokracja. A to znaczy, że jesteśmy wolnymi ludźmi i możemy robić co chcemy, ale do pewnych granic. Witaj ponownie i do zobaczenia na serwerze
  11. Dexter.

    Żegnam

    19lazur08 Elo LagerQ, jednakże pisz podania do frakcji. Tylko w bardziej kreatywny sposób
  12. Rezygnacja na tą chwilę, napisz wgl czy aktualne.
  13. To nawet nie jest warte tych 100, których oczekujesz. Max za to 85k dostaniesz.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin