Skocz do zawartości

Dexter.

Gracz
  • Postów

    168
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Dexter.

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Dexter.

    [S] SULTAN'A

    Model: Sultan V-Max: ok. 190 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: 3123 Usterki: igła Cena: licka od 270k lub 320k do racjonalnego nego ID:11835 Kolor: Pomarańczowy Tuning: UP1; ogr; cb radio oraz full vizu Kolor świateł: zwykłe białe SS'y: http://imgur.com/a/Td9zY http://imgur.com/a/nB9aM http://imgur.com/a/eEIzG Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: .JasieK.
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Wybacz, ale KNX nigdy się nie zmieni. To niemożliwe.
  5. Dexter.

    @C

    SP3NSER Mogłem go od Ciebie wczoraj kupić, a tak mam Sultan'a..
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie ma opcji. Same lampki kosztują 150k. A tak w sumie podliczmy sobie: 150k + ok.70k + 50k + 30k + 6k + 5k + 2k = ok. 313k. A w takim wypadku cena, której oczekuję nie jest wygórowana.
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Unikatowe felgi? Jeszcze o takich nie słyszałem. Jak już to mogą być malowane.
  10. Chodziło mi o w miarę racjonalne nego. Cena minimalna to 195-200k. Za 200k mogę oddać. Istnieje także opcja, że zdemontuję UP1 i UP2 i za 150k mogę sprzedać.
  11. Ja mógłbym dać 280k, ale jak sprzedam Premiera.
  12. Model: Premier V-Max: ok. 172 Pojemność silnika: 1.8 Przebieg: 5421 Usterki: Igła. Cena: 160k do bardzo lekkiego nego ID: 13065 Kolor: szary Tuning: ; fele malowane; ogranicznik; cb radio; czerwone lampki; turkusowe podświetlenie licznika oraz rejka Kolor świateł: Czerwone Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: .JasieK.
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin