Skocz do zawartości

PardonsiK

Gracz
  • Postów

    698
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez PardonsiK

  1. I z kim ja będę afczył na sf1 Trzymaj się i obyś zdał to prawko
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. PardonsiK

    Nabij sobie Repke V2.

    Cześć wszystkim, oddaję.
  4. Dziwisz się? Piszę chłop że oferty powyżej 100k a ty udajesz głupiego i piszesz "3k"- Za tyle to sobie kup perka 1.4 a nie bazę wartą 150k +/-
  5. Czekam na więcej takich wywiadów, pozdrawiam
  6. dogadamy się w szkole XD
  7. Wzór: 1. Najlepszy Supporter/ka: Nominowani: @LuKi16 @Tomxcio* @Emiljusz 2. Najlepszy Administrator/ka: Nominowani: @Teddy. @Wiesi3k. @Lewanek* @PerPani 3. Najlepszy RCON/ka: Nominowani: @Greyna.gg @Bolek. @Worthless 4. Najlepszy Biznes: Nominowani: Studio Filmowe 4life 5. Najlepsza frakcja: Nominowani: TSA!  6. Gracz non stop grający na serwerze: Nominowani: @Verago. @LuKi16 @m1xe' @ZiomOpel 7. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: Toxicos 8. Najbardziej pomocny gracz serwera: Nominowani: @lcarix 9. Eventowiec miesiąca: Nominowani: @LuKi16 10. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @LilBilu @Verago. @Wiesi3k. @Krystian6076  11. Najlepszy prezenter: Nominowani: --- 12. Najlepszy Redaktor: (Wszyscy redaktorzy) --- 13. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble": Nominowani: (Wszyscy użytkownicy mumble) @TheIndjana 14. Najlepszy tuner: Nominowani: (Wszyscy obecni tunerzy) @DanielRB 15. Najlepsza aktualizacja na serwerze: (Wszystkie) --- 16. Najlepsza praca na serwerze: (Wszystkie) Lawetki Kopalnia Dodo Farma 17. Przegryw miesiąca: (Wszyscy gracze nominowani) @chinski_taboret 18. Najbogatszy Gracz: (Wszyscy gracze nominowani) @adus12135 19. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): (Wszyscy) @Verago. @CzarnaAnecia
  8. Kolejna zawieszka za nie odstawiony pojazd we frakcji :/

    Kocham tego alzheimera ;D

  9. PardonsiK

    @LOCK

    Nie kończ gry z powodu administracji mordo
  10. PardonsiK

    @LOCK

    Nagraj na nich dissa i elo, jak się bawić to się bawić Strzałka!
  11. PardonsiK

    Nabij sobie Repke V2.

    Wszystko oddane, Lecimy dalej
  12. Dołączam się do pytania.
  13. Daję 45k od ręki. Czekam na serverze.
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin