Skocz do zawartości

Versi*

Gracz
  • Postów

    1 313
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    5
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Versi*

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Versi*

    Mikrofon

    Również polecam novoxa, jest świetny
  3. 1. Nie jeździliśmy za wami tylko spotkaliśmy was przypadkiem. Ja was nie taranowalem tylko stałem obok. 2. Najwidoczniej pewnie gracz przekazał mi fałszywe informacje, więc sorka. 3. Nie zawsze to było na daleko, ale dm to tylko zabawa, więc to zostawmy w spokoju Ja już wszystko wyjaśniłem, cos jeszcze?
  4. 1. Tylko wy się spinaliscie i reporta napisaliście. 2. A dzisiaj kto do nas na kanał pod innym nickiem wbijał? 3. Mówię o bliskiej odległości
  5. 1. Nikt się nie bulwersował XD. 2. Sam masz głoś jakby opony piszczały, więc co ty o mutacji gadasz. 3. Na dm nas wyjaśniasz? Używając animacji i UZI... Gratulację
  6. O co Ci chodzi z tym płaczkiem? To Ty ciągle masz jakieś problemy, a potem płaczesz w apelacjach i skargach.
  7. Versi*

    KONKURS O 20 PSC!

    Przyda się, powodzonka!
  8. Versi*

    Players vs Staff

    Suchy we spadaj - 5
  9. Już mi sprzedał, ale zapomniał napisać.. To już do zamknięcia
  10. Versi*

    Dzień z życia supporta!

    Fajnie się ogląda
  11. @Martusiaaa bierz ta mananke + idealnie Rejka pasuje do Ciebie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin