Skocz do zawartości

Versi*

Gracz
  • Postów

    1 313
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    5
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Versi*

  1. Versi*

    Huntley 2.2

    Model: Huntley ID: 40158 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: Około 6k. Dodatki: atrapa nitro (1009), felgi (1082), moduł UP1, moduł UP3, niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, LPG 75, jeden dodatkowy klucz. Cena: Oferty. Coś od siebie: Jeśli oferty mnie nie zainteresuję to pojazdu nie sprzedam. SS’y: https://imgur.com/a/YEd6dJ8
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nick na serwerze: Versi* Kanał: Prywatny, organizacyjny, biznesowy. (Niepotrzebne skreślić) Nazwa kanału: Versi Kiedy ostatnio kanał był używany: Kilka dni temu. Jak często kanał jest używany (ile razy w tygodniu, miesiącu): Kilka razy w tygodniu, zazwyczaj 2-4 razy Czy kanał ma zostać usunięty?: TAK/NIE
  4. Cudo, naucz mnie robić takie coś mistrzu
  5. Nie rób już zbędnego spamu. Czekamy na zarząd.
  6. Nie powtarzaj sie już, bo to śmieszne nie jest.
  7. Sprawdziłem w trakcie... Twoje wypowiedzi są żałosne, żegnam.
  8. Osmiesza to się Pan swoimi wypowiedziami, które nie wiem czy mają być zabawne, czy co...
  9. Sprawdzałem podczas akcji czy byłeś na serwerze i Ciebie nie bylo. Dodatkowo w skardze wypadałoby zachować trochę powagi. Siedzicie na tym DM, zabijacie, a jak zostaniecie złapani to jest wieczny płacz.
  10. Dziwne, skoro sprawdziłem te niby zabicie od razu. Nie było Ciebie na serwerze. My wtedy wjechaliśmy tam kolejny raz, więc nie możliwe, ze nie bedac na serwerze nas zabiłeś.
  11. Tłumacze Ci ciągle, że po niby zabiciu nie było Ciebie u mnie już na serwerze... Nie wiem skąd wziąłeś te 15 minut.
  12. Ja TAB'a sprawdziłem od razu kiedy niby zostałeś zabity. Nie bylo Ciebie wtedy. Nie jest możliwe, że po 15 minutach akurat zrobiłeś reloga.
  13. Uszanowanie, Police Officer III Versi* z tej strony. A więc od początku. Podczas interwencji na DM rozpocząłeś ostrzał w naszą stronę. Zostałeś złapany i wsadziłem Ciebie do radiowozu Maciek. po czym zostałem zabity. Kiedy biegłem powoli na strefę dostałem informację, że nie ma Ciebie w radiowozie. Postanowiłem sprawdzić po chwili czy się nie wylogowałes, okazało się, że tak. W takim razie kazałem Maćkowi wsadzić Pana po PIDzie. Niemożliwe, że trwało to 15 minut, jest to za dużo. Za błędy przepraszam, pisałem z telefonu.
  14. Versi*

    Klawiatura do 200 zł

    Gk 550 jest jak gk530 tylko, że posiada podpórkę pod nadgarstki oraz numpada. Ja posiadam gk 540, która nie ma tej podkładki. Jeśli chciałbyś taką podkładkę to polecam.
  15. Versi*

    LOCK

    Slamvan został sprzedany - @LOCK
  16. Versi*

    LOCK

    Model: Slamvan ID: 45677 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 2750km Dodatki: Atrapa nitro (1008), felgi (1098), wydech (1114), tablica rejestracyjna (lowryder), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkościCena: ofki Coś od siebie: spoko pojazd SS’y: https://imgur.com/a/rsRlWAi
  17. Zapraszam do czytania! :)

     

     

  18. Witam, z tej strony Aplikant Naczelny Versi* z Redakcji Prasowej 4Life News. Dzisiaj przedstawię wam wywiad z Administratorem RCON - Worthless. V - Versi*  W - Worthless V: Witam, z tej strony Aplikant Naczelny Versi* z redakcji prasowej 4Life News. Czy masz chwilkę, aby odpowiedzieć mi na kilka pytań? W: Pewnie, że tak. V: Na sam początek opowiedz nam coś o sobie. W: Okej, więc zacznijmy. Mam na imię Przemek oraz liczę sobie 19 wiosen. Na co dzień uczęszczam do technikum informatycznego, obecnie IV klasa co wiąże się z nadchodzącym egzaminem maturalnym. Jestem osobą na ogół spokojną z poczuciem humoru, potrafiącą dobrze zorganizować swój czas. W czasie wolnym spotykam się ze znajomymi czy też pracuję - głównie zajmuję się programowaniem w LUA oraz PHP, administruję również systemami Linux. V: Ciekawie. Ile lat zajmujesz się już programowaniem? Jak wyglądały twoje początki oraz ciężka jest taka praca? W: Programowaniem zajmuję się jak dobrze pamiętam od 12/13 roku życia. Pamiętam, że wtedy zacząłem tworzyć jakieś gamemody typu truck czy zombie do SA:MP. W międzyczasie tworzyłem też skrypty na serwery minecraft, a później pluginy do CS:GO - wtedy moja przygoda z programowaniem "oficjalnie" się zaczęła - miałem wtedy około 14/15 lat i otworzyłem własną sieć serwerów CS:GO. Wiązało się to z tym, że musiałem nauczyć się wszelakich języków, które są używane w web'ie - PHP, baza danych, JS etc. Zaczęły się też pojawiać pierwsze dochody - mimo, że niezbyt wysokie to motywowały mnie do pracy. Jednym z moich projektów, który istnieje do dziś, jest to serwer na pewnym komunikatorze głosowym, przy którego tworzeniu nauczyłem się bardzo wiele jeśli chodzi o język PHP. W dalszym czasie było jeszcze kilka projektów w innych grach wieloosobowych, a finalnie trafiłem na scenę MTA, gdzie można powiedzieć, że pojąłem do perfekcji język LUA i jestem tu do dziś. Czy jest to ciężka praca? Zależy - jeśli się to lubi - jest to bardzo przyjemne, aczkolwiek wiadomo - są czasami momenty, gdy coś wymaga dłuższego zastanowienia się jak daną rzecz wykonać, aby działało to sprawnie i optymalnie. V: Czy jesteś dumny ze swojej pracy jaką wykonujesz? Zamieniłbyś ją na inną? W: Pewnie, lubię to co robię, więc jest to dla mnie jak najbardziej w porządku i raczej nie zamieniłbym jej na inną. V: Czy pogrywasz w jakieś inne gry prócz MTA? W: Czasami dla rozluźnienia zagram sobie w minecraft'a lub My Summer Car, gdy wyjdzie jakaś ciekawa aktualizacja. Raczej w nic więcej - nie mam też zbyt wiele czasu na gry. V: Przejdźmy teraz może do serwera. Jak trafiłeś na serwer oraz jak wyglądały twoje początki? W: Na serwer trafiłem w 2015 roku. Sortowałem serwery od największej ilości graczy - pamiętam, że swoje konto założyłem idealnie w momencie, gdy @ZbyK.gg organizował jakiś event - udałem się więc na niego i udało mi się wygrać czerwone (?) lampy do pojazdu- były to unikatowe lampy, gdyż na tamtą chwilę nie było jeszcze chyba możliwości zmiany koloru lamp. Niestety z racji, że nie posiadałem żadnego pojazdu, lampy zostały wylicytowane przez innego gracza - zgarnąłem wtedy około 110-115k. Za wygrane pieniądze kupiłem sobie flash'a z fajnym tuningiem i skończyła się moja gra. Na serwer powróciłem w grudniu 2018 roku. Sprzedałem wtedy flash'a, zarobiłem nieco gotówki na kopalni i kupiłem bullet'a, którego później ulepszyłem do Full Tune. W międzyczasie dołączyłem do frakcji SAPD, w której spędziłem wiele świetnych chwil. Około marca/kwiatnia 2019 roku zakończyłem "oficjalnie grać". Poznałem wtedy @DeltaRon, a chwilkę później @Zebra. Dzięki tym dwóm osobom głównie zawdzięczam to, gdzie teraz się znajduję. Zająłem się wtedy tworzeniem zasobów czy też poprawianiem błędów na serwerze 4Life. V: Jak poznałeś @DeltaRon oraz @Zebra? W: @DeltaRon poznałem podczas rozgrywki na jednym z serwerów RolePlay w MTA. Po kilku dniach rozgrywki zaprosił mnie na swój kanał, na komunikatorze mumble. Często rozmawiając z nim na kanał wpadała również @Zebra - i tak udało mi się z nią nawiązać kontakt i rozpoczęła się nasza znajomość. V: Dnia 28 kwietnia 2019 roku otrzymałeś rangę Support. Trzy miesiące później (tj. 21 lipca 2019 roku) zostałeś awansowany na rangę Administrator, a dwa miesiące później (tj. 23 września 2019 roku) - czyli niedawno - zostałeś awansowany na rangę Administrator RCON. W zaledwie pięciu miesięcy osiągnąłeś tak wiele. Spodziewałeś się kiedykolwiek, że zajdziesz tak daleko? Jesteś z tego zadowolony? W: Czy się tego kiedykolwiek spodziewałem? Poniekąd tak - nie wiem czy mogę zdradzać szczegóły, ale współpracę ze @ZbyK.gg rozpocząłem około marca tego roku. Jeśli chodzi o moje zadowolenie - oczywiście, że tak, cieszę się, że zostałem doceniony. V: Czy planujesz aktualnie jakieś mega projekty na serwer? Jeśli tak, zdradziłbyś jakieś szczegóły na ten temat? W: Jak to nazwałeś "mega projektu" aktualnie nie planuję, aczkolwiek w niedługim czasie odświeżone, czy też usprawnione zostaną niektóre elementy rozgrywki. Niech to będzie taki "teaser", więcej szczegółów nie będę ujawniać. V: Jak wiele dla Ciebie znaczy ranga Administratora RCON? Jeśli miałbyś ją stracić, odszedłbyś z serwera? W: Ranga Administratora RCON jest mi potrzebna głównie do pracy, do poprawy błędów, tworzenia nowych zasobów - to nieuniknione, zatem jeśli miałbym ją stracić to nic więcej nie trzymałoby mnie przy serwerze. V: Odejdźmy już może od spraw bardziej administracyjnych - co lubisz robić w wolnej chwili na serwerze? W: Zależy od dnia, humoru i prędkości wiatru. Czasem pośmigam sobie jakimś autkiem kompletnie bez celu, czasem polatam nad mapą spoglądając co robią inni gracze. Różnie to bywa. V: Jeszcze takie pytanie na koniec - co sądzisz o graczach na serwerze 4Life? W: Gracze dzielą się na kilka grup. Są grupy, które odwalają, przeszkadzają innym w grze, a są także grupy, które są pomocne - wspierają nowych graczy, oprowadzają ich po podstawowych lokalizacjach. Także nie jestem w stanie jasno stwierdzić, bo też nie można wrzucać wszystkich do jednego worka. Aczkolwiek ogólnie patrząc - większa część graczy jest na prawdę okej z fajnym nastawieniem do innych, na czacie globalnym panuje miła atmosfera - to się ceni. V: Na sam koniec chciałbyś kogoś pozdrowić? W: Jasne - pozdrowionka dla @DeltaRon, @Zebra, @STTBG oraz @D@mian. V: Bardzo dziękuję za wywiad. W: Również dziękuję.  Aplikant Naczelny @Versi* | 25.09.2019   
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin